این روزها که داد همه از شرایط اقتصادی بلند است، وضعیت ارز و نفت و معیشت متلاطم شده و مردم دغدغه اقتصاد و اشتغال دارند، نمایندگان اولویت شناس مجلس ناگهان پای مسعود سلطانی فر را وسط می کشند تا با استیضاح او همه مشکلات کشور را حل کنند! مخصوصا اینکه طراح این استیضاح هم نه اعضای کمیسیون های فرهنگی یا اجتماعی و نه اعضای فراکسیون های ورزش و جوانان بلکه، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس است!

امروز هر کسی را در کوچه و خیابان دیدیم، متحیر از این اولویت شناسی اهالی مجلس بود، همه می پرسیدند: "مگر وزیر ورزش در اقتصاد و اشتغال نقش دارد که نمایندگان مجلس می خواهند او را استیضاح کنند؟" یا ما از وظایف نمایندگان مجلس درک درستی نداریم، یا برخی نمایندگان مجلس نمی دانند کجا مشغول به کار هستند؟ قضاوتی در مورد مالک سرمایه دار تراکتور سازی و شایعه نقش او در این استیضاح نداریم اما انصافا قرار است چه گرهی از گره های کور مردم پس از استیضاح حل شود؟ قرار است کدام مشکل معیشتی مردم را حل کنند؟ قرار است کدام یک از دردهای مردم درمان شود؟

نماینده محترم کمیسیون اقتصادی از استیضاح وزیر ورزش و جوانان چه هدفی را دنبال می کند؟ این موضوع چقدر به کوتاهی در انجام وظایف این نماینده در کمیسیون اقتصادی دارد؟ اصلا حالا وزیر ورزش باید جواب نابسامانی های اقتصادی را بدهد یا عضو کمیسیون اقتصادی؟

نکته جالب اینکه بازار تبریز چند روز پیش در آتش سوخت، بازار کفش تبریز مشکل دارد، تولید در یکی از مهمترین استان های اقتصادی به مشکل خورده و البته چند نماینده تبریز هم استیضاح وزیر ورزش و جوانان را امضاء کرده اند، احتمالا به این امید که مشکل بازاریان و تولید کننده های تبریزی حل شود! خدا قوت، واقعا خسته نباشید!برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟