لذابنظرم آمد در پی این کارخداپسندانه نمایندگان مجلس وتعداد دیگری ازمسئولین کشوری ،چه خوب است برای اینکه مردم و افکار عمومی وشورای محترم نگهبان ودستگاه های امنیتی ونظارتی باور کنند که لباس سبزسپاه پوشیدن ازصدق دل وصفای باطن !!! آنها بوده است، به جای خط و نشان کشیدن برای ترامپ دیوانه ونظام استکباری آمریکا در دو حزب آن کشور، چه خوب است که پوشندگان لباس سبز، در یک اقدام انقلابی و جهادی فرزندان و خانواده های خود را از آمریکا فرا بخوانند!

همه نمایندگان ریز و درشت مجلس ،رئیس و نایب رئیس و خلاصه آنهایی که فرزندانشان و همسرانشان درکشور"عموسام"هستند، طرحی (چهار یا حتی پنج) فوریتی مصوب کنند و سه ماه به نمایندگان مجلس و شوراها، وزرا و معاونین شان، استانداران، شهرداران و معاونین کلان شهرها فرصت بدهند که خانواده های خود را از کشورهای دیگر فرا بخوانند یا سمت فعلی خود را ترک کنند!

کانادا هم چندی پیش سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده بود! همین کار برای کانادا هم انجام شود تا مردم ببینند در عمل با آنها مقابله می کنید نه اینکه فقط لباس سپاه می پوشید و "شوآف "می دهید، ولی فرزندان تان در آمریکا زندگی کنند و گرین کارت داشته باشند! و از سفره گسترده رانت ودلارهای رانتی استفاده می کنند!!!

اگر واقعا ضد امریکایی هستید ماهیت واقعی خود را به موکلین خود و سیلزده ها، زلزله زده ویارانه بگیرها نشان دهید.

این گوی واین میدان.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟