قضات دیوانعالی کشور ادعای زن و شوهر را نپذیرفت

خط ویژه کدخبر: 235730 ارسال پرینت 46

رکنا: مهرداد وقتی به خانه رسید، مردی از بالکن خانه اش سقوط کرد و زنش ادعای عجیبی مطرح کرد که قضات دیوانعالی کشور این گفته ها را نپذیرفت.

به گزارش رکنا، فریبا و مهرداد که یک بار از اتهام قتل Murder مردی غریبه در خانه‌شان در دماوند تبرئه شده‌ بودند با اعتراض اولیای دم و رد حکم در دیوان عالی کشور بار دیگر به عنوان متهم تحت محاکمه قرار خواهند گرفت.
مقتول، مردی جوان بود که قصد برقراری ارتباط با فریبا را داشت اما روز حادثه Incident با دیدن مهرداد به یک‌باره به بالکن طبقه پنجم خانه رفت و با سقوط Fall از ارتفاع ١٥ متری جان باخت.
این حکم با اعتراض اولیای دم به دیوان عالی کشور فرستاده و نقض شد تا برای رسیدگی مجدد در اختیار شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی Judge متین راسخ قرار گیرد. جلسه رسیدگی به زودی برگزار می‌شود.
به گزارش پرونده، رسیدگی به این حادثه از ١٠ دی ٩٣ در پی تماس خود متهمان با پلیس Police دماوند آغاز شد.
مهرداد به ماموران گفت که در بازگشت به خانه از سرکار، با جسد مقتول روبه‌رو شده که از بالکن به پایین پریده بود.
فریبا در بازجویی ها گفت: متوفی از مدتی قبل مزاحم من شده بود و پیشنهاد دوستی می داد. من گفتم شوهر و دو تا بچه دارم اما او به مزاحمت‌هایش ادامه داد و شماره تماسش را برایم گذاشت. روز حادثه برای خرید از خانه بیرون رفته بودم که متوجه تعقیب مقتول شدم. او تا کوچه دنبالم آمد و با اصرار وارد خانه‌ام شد. در همین لحظه مهرداد هم به خانه آمد و متوفی با دیدن او سریع به بالکن رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد.
اظهارات زن و شوهر، کارآگاهان را قانع نکرد و دادستانی پرونده آن ها را با کیفرخواست قتل عمد به دادگاه کیفری ٢ استان تهران فرستاد.
متهمان در جلسه رسیدگی اظهارات خود را تکرار کردند و سرانجام قضات رای به تبرئه‌شان از قتل و ٩٩ ضربه شلاق Whip برای فریبا به جرم Crime رابطه نامشروع دادند.
این حکم با اعتراض اولیای دم به دیوان عالی کشور فرستاده و نقض شد تا برای رسیدگی مجدد در اختیار شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ قرار گیرد. جلسه رسیدگی به زودی برگزار می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر