کدام آجیل بمب پروتئین است؟

به گزارش رکنا ، گردو برای کم خونی، مشکلات رگ‌های خونی مفید است، برای بهبودی بیماری‌های شدید مزمن عروقی، باید از آن استفاده کنید.

النا سولومینا، متخصص تغذیه در مقاله‌ای نوشت که کدام ماده مغذی از اجیل‌ها برای بدن مفیدترین است. به گفته وی، گردو به عنوان دارنده رکورد محتوای مواد مفید و حیاتی برای بدن در نظر گرفته می‌شود.

این متخصص خاطرنشان می‌کند: "گردو حاوی بیشترین پروتئین است، در بادام زمینی و فندق نیز وجود دارد، اما گردو هنوز هم صدر اجیل‌ها از نظر تغذیه است. عدم وجود کربوهیدرات‌ها در اجیل است که باعث می‌شود حتی با رژیم غذایی از آن‌ها استفاده شود. "

وی افزود: گردو سرشار از مس، روی، سلنیوم و آهن است. اما خوردن بیش از حد ان توصیه نمی‌شود، به همین دلیل توصیه می‌شود توسط افرادی استفاده شود که نگران چاقی خود نیستند. با این حال، این متخصص تأکید می‌کند: بیش از ده آجیل در روز نباید خورد.

النا سولوماتینا می‌گوید: "گردو برای کم خونی، مشکلات رگ‌های خونی مفید است، برای بهبودی بیماری‌های شدید مزمن عروقی، باید از آن استفاده کنید. "

موارد منع مصرف نیز وجود دارد: گردو برای واکنش‌های آلرژیک، نقرس و مشکلات دستگاه گوارش منع مصرف دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟