زدن ماسک در مدارس اجباری شد

رکنا:رضوان حکیم‌زاده به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان با توجه به عدم حضور آنان در مدارس پرداخت و گفت: بر اساس پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا و دستورالعمل‌های تدوین شده سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول ما قرار داد و این موضوعی مهمی برای ماست که حتما به آن توجه شود.

وی ادامه داد: در رابطه سنجش اولیه سلامت دانش‌آموزان باید بگویم که در همان زمان ثبت نام این مساله را درنظر گرفتیم و همانند سال گذشته این مساله را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه در صورت حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدرسه امکان اجباری شدن ماسک وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر در پاییز و زمستان با استمرار شرایط کرونایی روبه‌رو باشیم همه پروتکل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابه با کرونا اعلام شده، باید در این زمینه رعایت شود.

وی ادامه داد: در نتیجه رعایت نکات بهداشتی در یک فضای ترکیبی قطعا مورد توجه قرار می‌گیرد، اما اگر با شرایط کرونا روبه‌رو نباشیم، تابع شرایط خاص آن زمان بوده و در آن زمان برای این مساله تصمیم‌گیری می‌کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟