جای زخم روی صورت دخترم خوب میشود؟

دختر 2 ساله من شنا می‌كرد كه به دلیل یك اتفاق و لیز خوردن نزدیك استخر باعث شد تا چانه او شكاف پیدا كند و روی چانه‌اش زخم شود. از اینكه به زخمش دست بزنیم احساس خوبی ندارد. البته به هیچ عنوان باعث آزار و اذیت او نمی‌شود، اما آیا او این زخم را در طول زندگی آینده با خودش همراه خواهد داشت یا خیر؟

2020-12-02 15:53:35 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۹:۲۳:۳۵ تعداد پاسخ ها 1
  • واقعاً ناراحت‌كننده است كه ببیند روی صورت دخترتان یك جای زخم وجود دارد. اگر این اتفاق اخیراً پیش آمده است شانس زیادی وجود دارد كه جای آن از بین برود، اما اگر این حادثه چندین ماه است که اتفاق افتاده از بین رفتن جای زخم كمی بعید به نظر می‌رسد . اگر هنگامی كه این شكاف به‌وجود آمد و در دوره بهبودی فاصله زیادی ایجاد شده بود جوش خوردن آن نسبت به زخم‌هایی كه دارای شكاف كمتری هستند، دیرتر بهبود می‌یابند و هنگام جوش خوردن دارای گوشت اضافه می‌شوند كه به نظر بسیار زشت و بدمنظر است. اگر زخم صورت دختر شما به این شكل است،‌بهتر است با مشورت پزشك متخصص او با یك دكتر جراح پلاستیك مشورت كنید. آنها از چسب‌های تلقیحی استفاده می‌كنند كه دارای استروئید است و تا حد زیادی به بهبود زخم كمك خواهدكرد.

    2020-12-02 15:53:39 ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۹:۲۳:۳۹ 610

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

سفر

    پرسش و پاسخ