درمان بیماری کرم حلقه ای چیست؟

هنگامی كه متوجه شدم دخترم مبتلا به كرم حلقه‌ای در شكم شده است خیلی ترسیدم. او چگونه مبتلا به این بیماری شده است؟ من همیشه نسبت به تمیز بودن او و غذایی كه می‌خورد بسیار محتاط بوده‌ام.

2020-12-02 16:26:46 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۹:۵۶:۴۶ تعداد پاسخ ها 1
  • ابتدا باید بگویم كه داشتن این مریضی جای هیچ‌گونه نگرانی ندارد. درست است كه نام این مریضی كرم حلقه‌ای است، اما شامل هیچ كرمی نمی‌شود. كلمه حلقه توضیح می‌دهد شكل دانه و جوش را و كرم اشاره به حلقه اطراف و لبه‌های جوش كه حالت تاب‌خورده دارد و شبیه به كرم است.
    اصولاً این عفونت قارچی باعث یكی یا بیش از یك عدد تكه‌های قرمزرنگ روی پوست می‌شود كه حالت ناهموار و فلس مانند دارند كه رشد بسیار كندی دارند و ممكن است تا مدت‌های طولانی باقی بمانند. این دانه‌ها می‌توانند در تمام سطوح پوست دیده شوند. اما درمان برای این مریضی بسیار سریع اتفاق می‌افتد و تنها كافی است كه از كرم‌های ضد قارچ مانند كوتریموكسازول (co-trimazole) استفاده كنید.
    شبیه به تمام بیماری‌های قارچی این بیماری نیز در گرما و رطوبت رشد و نمو پیدا می‌كند و خیلی سریع از شخصی به شخص دیگر منتقل می‌شود.

    2020-12-02 16:26:51 ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۹:۵۶:۵۱ 591

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

سفر

    پرسش و پاسخ