حجم ویدیو: 10.78M | مدت زمان ویدیو: 00:01:48

به گزارش رکنا، ‌همزمان با نمایش فیلم "خاطرات یک پورن‌ استار" در مشهد، سرچ این عبارت در گوگل رکورد عجیبی را ثبت کرد .

در این مستند با عنوان «ایکسونامی» که دو روز گذشته در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان رونمایی شد یک پورن استار آمریکایی از تجربیاتش گفت.

مشاور ازدواج و خانواده گفت همان‌طور که در مستند «ایکس سونامی» بیان شد، بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.

سرچ ایکسونامی

این مستند به‌صورت مشترک در ایران و آمریکا تولید شده است، موضوع این مستند درباره انقلاب جنسی در آمریکا و هشدار برای وضعیت کنونی ایران است، راوی مستند ایکس سونامی خانمی است که در گذشته بازیگر فیلم‌های پورن بوده است.

در این مراسم که با استقبال زیادی از سوی جوانان اعم از دانشجویان، طلاب و عموم مردم روبه‌رو شد تمام فضای سالن یک پردیس هویزه مشهد پر شد و شماری از تماشاگران مستند روی زمین نشستند.

پس از اکران این مستند مشاوره ازدواج و خانواده گفت: دلیل استقبال زیاد مردم از این مستند نیازهایی است که مردم در کسب اطلاعات و رفع مشکلات برای چالش‌های جنسی و روابط خود با جنس مخالف دارند که متأسفانه پاسخ درستی از جامعه برای آن دریافت نکردند.

وی بیان کرد: همان‌طور که در این مستند بیان شد بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟