ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.
 • بعد از 10 سال ميتوانم براي چكم اقدام كنم؟

  چک دارم برای 10 سال پیش برگشت زدم. در دادگاه پرونده دارم و طرفم فراری بوده حالا پیدا شده، میتوانم اقدام کنم؟

  دسته بندی: حقوقی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۳:۰۵:۰۷
 • چگونه پولم را زنده كنم؟

  من از شخصی در سال 98 چک دارم که پول نشد. یک بار آن را به اجرا گذاشتم و چون اموالی به نام طرف نبود نتوانستم پولم را زنده کنم. الان بهترین راه چیست؟

  دسته بندی: حقوقی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۳:۰۲:۵۶
 • توان پرداخت مهريه را ندارم

  همسرم نزدیک 3 سال است خانه را ترک کرده و الان مهریه را به اجرا گذاشته است. من اصلا در شرایط مالی خوبی نیستم و زیر صفرم حکم اعسارم هم قبول شده ولی با ماهی یک میلیون تومان در صورتی که من 100 تا 150 هزار تومان بیشتر نمی‌توانم تامین کنم چون بیکارم. حالا باید به زندان بروم یا شرایطم را قبول میکنند؟

  دسته بندی: حقوقی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۳:۰۰:۵۰
 • شوهرم به من خيانت كرد

  6 ماه است همسرم به من خیانت کرده و الان که پشیمان شده هیچ حس زناشویی با من ندارد. علت چیست؟

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۹:۵۷
 • اخلاق همسرم بچگانه است

  من حدود هشت سال است که با دختردایی خود و به خاطر حرف‎های مادرزنم و اطرافیانش که گفتند ما پشتوانه تو هستیم و به خاطر دخترمان از همه نظر تو را حمایت می‎کنیم ازدواج کرده‎‌ام. کارم را در یکی از استان‎ها رها کرده و به محل زندگی همسرم در یکی از استان‎های شمالی رفتم و مشغول درس خواندن شدم. پس از عقد متوجه شدم از نظر مالی و اخلاقی صفر هستند. من ماشینی خریداری کردم و دادم پدرزنم با آن کار کند به عنوان پول پیش خانه آنها و کمک هزینه زندگی خودمان باشد که پس از مدتی بین ما اختلاف افتاد و ماشین را پس گرفتم که گفتند باید خانه تهیه کنی و از آن زمان همسرم بهانه‎ گیر شد و فحاشی می‎کند و حتی چندین بار پشت سر من تهمت زدند با این تفاسیر با کمک پدرم در آن شهر زمینی خریداری کردم و خانه ساختم که همین باعث شده من کمی دستم خالی باشد با این حال برای همسرم کم نگذاشتم و نتیجه ازدواج هشت ساله ما یک دختر چهار ساله است. هنوز همسرم بدترین اخلاق ممکن را هم با من و هم با دخترم دارد با و رفتارش با وجود بیست و سه سال سن بچگانه است. یک سال اول ازدواجمان خوب بود بعد از داستان ماشین تا الان از اخلاق وی رنج می‌برم. لطفا راهنمایی کنید.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۱۳:۰۷:۱۸