پرسش و پاسخ

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.
 • شوهر معتادم به مشاوره نمی‌آيد

  شوهر من تریاک مصرف میکند اصلا با من حرف نمیزند. 8 سال است ازدواج کرده ایم دو تا بچه داریم هر چه به او میگویم برویم مشاوره اصلا گوش نمیدهد. خودم چند بار رفتم ولی تا او نیاید فایده ای ندارد. میدانم که در بچگی هم مشکلات زیادی پدر و مادرش با هم داشتند. فقط یک ماه اول با من حرف میزد و میگفت دوستت دارم با تو مثل خانواده ام نباشم و با تو حرف بزنم ولی دروغ میگفت.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۴:۰۷:۴۶
 • دوباره افسرده شده ام

  مردی 48 ساله هستم 10 سال قبل کاری کردم که موجب افسردگی ام شد. پیش دکتر رفتم و با دارو خوب شدم الان دوباره فکرم رفته به همان قبل و دوباره افسرده، پکر و غمگین شده ام راهنمایم کنید.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۴:۰۶:۰۲
 • فاميلمان نكات بهداشتی كرونا را رعايت نمی كند

  من فامیلی دارم که هر یک هفته یکبار تماس میگیرد و در این شرایط کرونا به خانه ما می آید او حتی ماسک و دستکش هم در بیرون استفاده نمیکند و با ایشان رودربایستی داریم. چند بار غیرمستقیم گفته ام که به خاطر کرونا کودکم را نبوسد اما توجه به حرف من نمیکند. خواهش میکنم راهی یا بیانی درست به من بیاموزید که از آمدن ایشان جلوگیری کنم.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۸:۴۷
 • شوهرم رفتارش را عوض نكرده اما می خواهد من دوباره برگردم

  دو ماه است جدا شدم. شوهرم اصرار به بازگشت دارد به خاطر بچه ها ولی تغییری در رفتار و بدی هایش که عامل اصلی طلاق بود نمی بینم. خیلی تحت فشار برگشت هستم از جانب ایشان و خانواده اش. همه اش هم بچه ها را بهانه می کنند.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۶:۱۶
 • از فاش شدن گذشته ام می ترسم

  من بیست سال هست که کار می کنم. در زمان مجردی و زمانی که نوجوان بودم در مکانی کار می کردم که چندین جوان که چند سال از ما کوچکتر بودند به عنوان کارآموز بودند. در میان آنها پسری بود که همه را مسخره می کرد و کارهای عجیب انجام می داد و مرتب بعد از کارآموزی به دفتر رفت و آمد داشت. حال بعد از ده پانزده سال از آن زمان این پسر خودش دارای کار و کاسبی شده و پسرعموی شوهر من پیش او کار می کند و من احساس می کنم من را به پسرعموی شوهرم دختری سبک سر معرفی کرده در حالی که پسرعموی شوهرم چیزی به روی ما نمی آورد ولی از رفتارهای عمو و زن عموی شوهرم مشخص است که این پسر بدگویی من را کرده و حال می ترسم که با دروغگویی های خود و شوخی های زمان مجردی بخواهد زندگی من را خراب کند. حال نمی دانم چکار کنم. زندگی خودم را دوست دارم و دارای دو بچه هستم و شوهرم نیز بسیار غیرتی است می ترسم که این آقا با دروغگویی ها آبروی من را جلوی خانواده شوهرم ببرد. چکار کنم؟

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۴:۲۴