پرسش و پاسخ

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.
 • عادت بدی دارم که موی سر خودم را میکنم

  من یک مشکلی دارم اینکه موی سر خودم را میکشم یک کم سرم کچل دیده میشود و دیگر نمیخواهم این کار را بکنم آیا جایی را که میکشیدم رشد میکند؟

  دسته بندی: سلامت پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ ۱۹:۴۰:۲۰
 • بعد از بسته شدن صفحه رشد راهی برای بلندتر شدن قد هست؟

  قد من ۱۶۵ هست با وزن ۵۰ کیلو گرم و دچار کم کاری تیروئید بودم که در سن ۱۴ سالگی داروی یوتروپین تجویز کردند و خدا را شکر قد من به حد نصاب رسید، حالا من با ۲۳ سال سن و با بسته شدن صفحه رشدم، راهی مانند دارو، بارفیکس، ورزش و... وجود دارد تا یک مقدار افزایش قد داشته باشم؟ با تشکر از تمام زحمات شما.

  دسته بندی: سلامت پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ ۱۹:۳۴:۱۹
 • یبوست نوزادم ربطی به عفونت قبلی دارد؟

  كودكی سه ماه و نیم دارم و در دو ماهگی مریض شد و بعد از آزمایش دكتر گفت كه عفونت دارد ولی حالا كودك یبوست دارد. آیا یبوست فرزندم به عفونت قبلی او ربط دارد یا نه؟

  دسته بندی: سلامت پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ ۰۱:۰۵:۰۳
 • لکنت بچه ها درمانی دارد؟

  دختر 2 ساله‌ام از لحاظ تكلم مشكل دارد و همیشه موقع صحبت كردن فقط اول حرف را می‌گوید و بقیه‌اش را نمی‌تواند ادا كند. چه باید بكنم؟

  دسته بندی: سلامت پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ ۰۱:۰۱:۴۸
 • با مصرف قرص ضدبارداری احتمال حاملگی هست؟

  با مصرف قرص‌های ضد بارداری آیا احتمال باردار شدن وجود دارد یا خیر؟ و این قرص‌ها كه باعث كاهش و قاعدگی می‌شود یا نه؟ چه كاری باید انجام دهند كه كم شوند؟

  دسته بندی: سلامت پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۲۱:۲۴:۵۵