پرسش و پاسخ

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.
 • کسی میدونه سیستم Govermental Evisa Sy...

  کسی میدونه سیستم Govermental Evisa System چیست؟

  دسته بندی: بدون دسته بندی پاسخ: 9 تاریخ: ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ ۱۲:۰۴:۱۴
 • به خاطر انتخاب اشتباهم حال خوبی ندارم

  من به دلیل انتخاب اشتباه خودم یک سال با مردی که بینهایت به خانواده خود وابسته بود و من به خاطر علاقه‌ای که به ایشان داشتم تمام تلاشم را برای راضی نگه داشتن به خصوص مادرشان انجام دادم ولی در نهایت بدون هیچ علتی من را ترک کرد. البته ایشان هفده سال از من کوچکتر بود. الان اصلا وضع روحی خوبی ندارم کلافه و سردرگم هستم اصلا حالم خوب نیست.

  دسته بندی: بدون دسته بندی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۲:۰۱:۵۵
 • چطور می‌توانم به شوهر معتادم کمک کنم؟

  من وقتی ازدواج کردم شوهرم اهل چیزی نبود من برایش چیزی کم نگذاشتم همه جوره در همه مراحل زندگی کمکش بودم ولی یه مدت بود که بهش شک کردم که اعتیاد دارد حالا بعد ۱۰ سال آمده و می‌گوید من معتاد شدم و تو باید کمکم کنی من می‌خواهم برگردم به روزهای قبل و پاک شوم چون تا به حال خیلی بهم قول داده ولی نتوانسته روی حرفش بایستد. من اصلا هیچ اطمینانی بهش ندارم و سردرگم هستم. دیگر دوستش ندارم گفتم جدا بشویم قبول نمی‌کند. ادامه زندگی هم برایم سخت است و نمی‌دانم راه درست چیست و باید چکار کنم؟

  دسته بندی: بدون دسته بندی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۲:۰۹:۰۲
 • ترک دنبالچه با قرص کلسیم رفع می شود؟

  مدتي است در قسمت انتهايي كمر احساس درد شديدي مي‌‌كنم. با انجام عكسبرداري تشخيص داده شده دچار ترك خوردگي ناحيه دنبالچه شده‌ام. آيا اين ترك‌‌خوردگي با صرف قرص‌هاي كلسيم ترميم مي‌شود؟

  دسته بندی: بدون دسته بندی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ ۱۴:۴۶:۳۴
 • با روحیات خواستگارم آشنا نیستم

  دختری 27 ساله و در آستانه ازدواج هستم. خواستگاری دارم که به من ابراز علاقه مي کند. من هم فکر مي کنم فرد شايسته ای است، اما مساله اينجاست که شناخت زيادی روی وی ندارم و به روحيات او آشنا نيستم. به نظر شما مشاوره ازدواج می تواند در اين خصوص به ما کمک کند؟

  دسته بندی: بدون دسته بندی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ ۱۷:۲۸:۳۸