ست قرمز هانیه توسلی در کنار محمدرضا گلزار + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 2.97M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، عکسی و فیلم پشت صحنه سریال عاشقانه 2 از محمد رضا گلزار و هانیه توسلی در نمایی از سریال عاشقانه 2 در فضای مجازی منتشر شده است.

سریال عاشقانه ۲ که فصل اول آن به کارگردانی منوچهر هادی تولبد شده بود به اتمام رسید و حال خبری های خوب برای علاقه مندان این سریال این است که تولید فصل دوم این مجموعه نمایش خانگی آغاز شده و مخاطبان و دنبال کنندگان آن منتظر فصل دوم آن باشند. بنا بر گفته‌های منوچهر هادی کارگردان عاشقانه، فصل دوم این سریال با عنوان گیسو تولید و پخش خواهد شد.

عاشقانه 2

سعید جلالی نویسنده سریال گفت: این سریال در راستای همان فصل اول و ادامه‌ی آن محسوب می‌شود. بخشی از قصه به حضور بازیگران این مجموعه در فصل اول منوط است که در صورتی ‌که در فصل جدید حضور نیابند قصه با تغییرات مواجه می‌شود.

سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری در تهران مقابل دوربین رفت و محمدرضا گلزار و هومن سیدی دو بازیگری بودند که در اولین روزهای تصویربرداری مقابل دوربین این سریال رفتند.

عاشقانه 2

منوچهر هادی کارگردان و محمدرضا گلزار بازیگر سریال گیسو تصاویری از این سریال را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. این تصاویر در ششمین روز از فیلمبرداری سریال گیسو گرفته شده است و هومن سیدی و محمدرضا گلزار در این سریال مقابل دوربین رفتند.محمدرضا گلزار در فصل اول سریال عاشقانه ایفاگر نقش سهیل بود و هومن سیدی نقش پیمان را در این سریال بازی میکرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟