جزییات بازداشت کیوان امام وردی که شیطان تهران لقب گرفت / شکار 300 دختر تایید نشد

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه کیوان امام وردی فردی، شخصی شیاد و فاسد است بیان کرد عدد ۳۰۰ تجاوز را تایید نمی کنم.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد عدد ۳۰۰ تجاوز کیوان.ا را تائید نمی‌کنم

وقتی تعداد زیادی از افراد، بحث تجاوز کیوان امام وردی را مطرح‌کردند،کار ما مقداری سخت شد. چون این احتمال را می‌دادیم او متوجه شده و از کشور فرار می‌کند.

ما سه روز دنبالش بودیم، آن‌هم در شرایطی‌که هیچ سرنخی از او نداشتیم، چون جنایتش را در طول ۱۰ سال انجام داده و به‌تازگی در مورد آن اطلاع‌رسانی می‌شد. تا پاسی از شب وقتی با بچه‌های پلیس بحث و اقدامات آنان را دنبال می‌کردیم، نگران این بودیم که نتوانیم متهم را دستگیرکنیم، اما خوشبختانه‌کارها نتیجه داد و متهم دستگیر شد.

این فرد، شخصی شیاد و فاسد است، اما من این عدد را اعلام نکرده وآن را تایید نمی‌کنم. آمارش را باید دستگاه قضا اعلام کند که در حال رسیدگی به پرونده وی است.

چندی پیش یکی از نمایندگان مجلس عنوان کرده بود سردار رحیمی در جلسه ای گفته کیوان امام وردی به 300 تجاوز اقرار کرده است که 30 دختر دانشجو که هدف تجاوز قرار گرفته اند شناسایی و شکایت کرده اند برخی از دختران از خارج ایران تماس گرفته اند و شکایت کرده اند و از خانه این متجاوز 48 فیلم سیاه از تجاوزات به 48 دختر به دست آمده است و اتهام کیوان امام وردی افساد فی الارض است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟