تحقیقات پلیس در این پرونده از نیمه‌شب 18تیرماه شروع شد. آن شب یکی از ساکنان عباس‌آباد ورامین با شنیدن صدای درگیری از کوچه، خودش را به مقابل پنجره رساند و همزمان مردی را دید که سوار بر موتور در حال دورشدن بود و کمی آن‌طرف‌تر یک پراید با درهای باز توقف کرده بود. مرد که مشکوک شده بود خودش را به کوچه رساند و وقتی به یک قدمی پراید رسید، چشمش به راننده افتاد که غرق در خون پشت فرمان افتاده بود.
با گزارش ماجرا به پلیس، طولی نکشید که کارآگاهان جنایی همراه با تیم بررسی‌ صحنه جرم Crime و امدادگران اورژانس در محل حادثه Incident حاضر شدند. معاینات اولیه نشان می‌داد که مرد جوان بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل Murder رسیده است. به‌نظر می‌رسید که وی حتی فرصت نکرده از ماشین پیاده شود و قاتل The Murderer به محض نزدیک ‌شدن به ماشین، با چاقو به او ضربه زده و گریخته است. مأموران در ادامه موفق به شناسایی هویت مقتول به نام پدرام شدند.
بررسی‌ها نشان می‌داد که او آخرین بار با زنی به نام پروین قرار ملاقات داشته است. مأموران در ادامه متوجه شدند که محل زندگی پروین در نزدیکی همان محلی است که مقتول به قتل رسیده است. همه‌‌چیز از این حکایت داشت که پروین در این ماجرا نقش دارد و به همین دلیل مأموران سراغ او رفتند اما زن جوان گفت که مقتول را نمی‌شناسد. او در ادامه تحقیقات اظهاراتش را تغییر داد و مدعی شد که مقتول چندبار برایش مزاحمت ایجاد کرده بود اما نمی‌داند چه‌کسی او را به قتل رسانده است.
پروین تنها مظنون پرونده بود و پلیس حتم داشت که وی راز جنایت را می‌داند. مأموران تمامی روابط او را زیرنظر گرفتند تا اینکه متوجه شدند این زن گاهی برای فالگیری نزد زن آرایشگری به نام پری می‌رفته که علاوه بر آرایشگری فالگیری و رمالی نیز می‌کرد. پروین در جریان رفت‌وآمد به محل کار زن آرایشگر با برادر او به نام عباس دوست شده بود و این احتمال وجود داشت که عباس نیز از ماجرای جنایت باخبر باشد.
ماموران بار دیگر به سراغ پروین رفتند و وقتی او مدعی شد که عباس را نمی‌شناسد شکی باقی نماند که وی راز مهمی را پنهان می‌کند. بنابراین دستور بازداشت او صادر شد و در نهایت وی به قتل راننده پراید اعتراف کرد. او گفت: می‌خواستم به رابطه‌ پنهانی‌ام با پدرام(مقتول) خاتمه دهم اما او دست بردار نبود. برای همین پیشنهاد قتلش را به عباس دادم و او هم قبول کرد. شب حادثه با مقتول تماس گرفتم و قرار ملاقات گذاشتم. همزمان ماجرا را به عباس خبر دادم و او راهی محل قرار شد و پدرام را به قتل رساند.
با اعترافات این زن، عامل جنایت نیز دستگیر شد و گفت: پروین به من گفته بود که مقتول او را تهدید می‌کند، برای همین قبول کردم که او را به قتل برسانم. شب حادثه با موتور به محل قرار رفتم. خودروی پراید مقتول را دیدم که توقف کرده بود. نزدیکش شدم، کنارش ایستادم و تا ‌خواست از ماشین پیاده شود، با چاقو چند ضربه به او زدم و فرار Escape کردم.به گفته سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، برای متهمان پرونده قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پدر اهورا لحظاتی بر مزار پسرش همه را شوکه کرد! + فیلم

مادر اهورا را تیرماه طلاق دادم او قانونا نمی توانست صیغه شود / ناگفته های پدر اهورا از زندگی و طلاق + عکس

وقتی شوهرم در کمپ ترک اعتیاد بود، هاله مرا در پارتی به فساد کشاند!

بازسازی صحنه شکنجه مرگبار «اهورا» در خیابان لاکانی رشت + فیلم و عکس

نقشه زن شوهردار برای پایان دادن به ارتباط پنهانی با پدرام / برادر زن آریشگر به دام این زن افتاد و !!! + عکس

واکنش کم نظیر رییس حوزه قضایی خمام به قتل اهورا

زنم با مرد غریبه ای ارتباط پنهانی دارد / پیامک ها راز سیاه مینا را برملا کرد

پرستار شیطان صفت به جسد زن جوان در سردخانه هم رحم نکرد! +عکس

دلایل توقف اعدام قاتل ستایش دردقیقه 90

ناگفته های دختر سن بالا / چرا مجرد ماندم ؟!

اقدام وحشیانه دختر جوان و دوست پسرش در خانه پدر بزرگ +عکس

قاتل اهورا 20 روز دیگر اعدام می شود

با آزاده تفاهم نداشتم ولی 18 سال دوست بودیم! / گفتگو با قاتل بی رحمی که دختر جوان را مُثله کرد +عکس و فیلم

اقدام عجیب دزد با لباس زنانه در خانه مرد پولدار در زعفرانیه + عکس

این زن کوهنورد در اسارت طالبان 3 بار باردار شد و!!! / شوهر این زن هم گروگان بود + عکس

تفاوت های مهم عقد موقت با دائم برای زنان

دختر 27 ساله ایرانی وزیر علوم شد! + عکس

اعتراف هولناک دکتر شیطان پرست به آزار وحشیانه 137 زن و ختر جوان+عکس

اقدام عجیب یک جوان مشهدی که نمی خواست لباس دامادی بپوشد!

فیلم لحظه حمله یوزپلنگ به یک محیط بان + عکس

قتل کودک 2 ساله در حمله مسلحانه به یک خانواده در فاضل آباد

آخرین وضعیت پدربزرگ اهورا بعد از حادثه دیشب + عکس

آیا این خبر مفید بود؟