پشت پرده قتل ناموسی در کرمانشاه ! / سمیه . ف کیست؟!

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: اخیرا خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل زن جوان ۱۸ ساله ای از سوی خانواده اش به وسیله خوراندن قرص برنج به وی منتشر شد.

وی افزود: طبق آنچه که رسانه های معاند در فضای مجازی به آن پرداخته اند، این زن جوان متاهل، باردار و ساکن یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه بوده است که به علت مسائل ناموسی و ارتباط با جوان دیگری توسط پدر، برادر و دیگر اعضای خانواده اش به قتل رسیده و هیچ کدام از آنها نیز توسط پلیس دستگیر نشده اند.

قتل ناموسی در کرمانشاه کذب است

سرهنگ آمویی تصریح کرد: این درحالیست که بررسی های پلیس در سامانه های مختلف و پیگیری از مراجع ذی صلاح همچون پزشکی قانونی و حتی حضور و تحقیقات پلیس در محله مورد ادعای رسانه های معاند حاکی از کذب بودن این خبر دارد.

این مقام انتظامی یادآور شد: بدون شک انتشار این قبیل اخبار در ادامه فضاسازی رسانه های معاند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی و برهم زدن جو روانی جامعه صورت می گیرد که قطعا بی فایده و فاقد هرگونه ارزشی خواهد بود.

قتل سمیه زنی باردار در ابهام عجیب

بنابه این گزارش؛ امروز شایعه ای مبنی بر اینکه زن حامله 18 ساله ای بخاطر رابطه با یک پسر غریبه توس خانواده اش در کرمانشاه به قتل رسیده است جنجال ساز شد که پلیس کرمانشاه آن را تکذیب کرد و حالا مشخص نیست این سمیه . ف کیست؟ و اصلا وجود خارجی دارد؟!

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟