ممنوعیت پخش کلیپ سمیه  !

یکی از پلتفرم‌هایی که در آن، این ویدیو به شکل گسترده‌ای منتشر شده اپلیکیشن روبیکا است.

به گزارش رکنا، ظاهرا تعداد زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی ویدیو ساسی مانکن و الکسیس تگزاس را در روبیکا مشاهده کرده‌اند. در همین راستا هم ساترا با انتشار بیانیه زیر انتشار این ویدیو به هر نحوی را در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع کرده است:

پیرو انتشار تیزر موزیک ویدئو هنجارشکنانه یکی از خوانندگان غیرمجاز در برخی رسانه‌ها و ابراز نگرانی خانواده‌ها، ساترا با استناد به مقررات محتوایی و نقض صریح دستورالعمل حفاظت از حقوق کودکان، روز گذشته (12اسفند)، طی ابلاغیه‌ای، انتشار آن را به هر نحو در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع اعلام کرد. پرونده رسانه روبیکا به عنوان رسانه داخلی با بیشترین تخلف و بدون مجوز که علی‌رغم تذکر پیشینی، اقدام به انتشار تیزر کرده است به کمیته رسیدگی به تخلفات ساترا ارجاع شد.

به جز رسانه‌های خارجی از جمله اینستاگرام که برخلاف قوانین بین‌المللی ناظر به حفاظت از حقوق کودکان اقدام به انتشار این موزیک ویدئو کرده‌اند، از روز گذشته، با تذکر ساترا موارد تخلف از معدود رسانه‌های داخلی به صورت فوری حذف شد. کاربران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با مراجعه به سامانه پایش مردمی sapra.ir نسبت به ارائه گزارش تخلفات اقدام کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟