جزئیات کشته شدن مادربزرگ توسط پسر 3 ساله کرمانی + فیلم و گفتگوی اختصاصی
حجم ویدیو: 13.79M | مدت زمان ویدیو: 00:01:56

استارت زدن پسرک خردسال با ماشین پدرش، باعث شد او مادر و مادربزرگش را زیر بگیرد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، بهت زدگی و فاجعه این روزها سهم مردم روستای ارجمند کرمان است. کلیپ لحظه تصادف سکینه اباصادقی دست به دست در فضای می چرخد و روستاییان که سالیان سال با این زن سالخورده در روستا زندگی کرده بودند و با مهربانی هایش عجین بودند،با دیدن این فیلم هولناک ضجه می زنند و خواب و خوراک برایشان نمانده است.

لحظه مرگ پیرزن کرمانی در دوربین مدار بسته ضبط شد

کلیپ منتشر شده در فضای مجازی چند ثانیه بیشتر نیست. خانواده ای در حیاط خانه شان روی یک زیر انداز نشسته اند و خودروی پژو در کنارشان پارک شده است.

یک دفعه ماشین به حرکت در می آید و در کسری از ثانیه و در چشم بر هم زدنی، به سمت افرادی که روی زیرانداز نشسته اند نزدیک می شود و آنها را زیر می گیرد.

صحنه دردناک این تصادف خانگی در دوربین مدار بسته مجاور خانه ضبط شده بود و به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

مادربزرگ خانواده جان خود را از دست داد

بعد از انتشار این کلیپ، خبر فوت مادربزرگ خانواده منتشر شد. سراغ یکی از بستگان خانواده به نام آقای همت آبادی رفتیم تا در مورد جزئیات این حادثه برایمان توضیح دهد.

آقای همت آبادی در توضیح به خبرنگار رکنا گفت:«سکینه اباصادقی - عمه ام - که در این تصادف جان خود را از دست داد. تمام ماجرای این تصادف همان است که در کلیپ منتشر شده آمده است.نوه سه ساله عمه ام یعنی پسر پسرعمه ام سوار ماشین شده بود. این کودک سه ساله که حمیدرضا نام دارد قبلا چند بار در کنار پدرش در ماشین نشسته بود و نحوه استارت زدن را یاد گرفته بود.آن روز سوییچ روی ماشین بود و ماشین در حالت دنده عقب بود.حمیدرضا استارت زده بود و ماشین خود به خود به حرکت در آمده بود.»

حمیدرضا 3 ساله ماشین را سمت مادر و مادربزرگش راند

بعد از اینکه ماشین مادر و مادربزرگ حمیدرضا را زیر گرفت، آنها خیلی سریع راهی بیمارستان شدند، اما مادربزرگ حمیدرضا جان خود را از دست داد.

همت آبادی در آخر گفت:«مادر حمیدرضا هم در این تصادف آسیب دیده و یک دست و یک پای او شکسته است.»

عده ای از کاربران سوال می کردند که حالا با این طفل خردسال چه برخوردی خواهد شد؟ اما اهالی روستا و خانواده سکینه اباصادقی عقیده دارند که اشتباه یک کودک خردسال جای هیچ پیگیری ای ندارد و با اینکه در غم از دست دادن عزیزشان سوگوارند اما تمام ماجرا را یک حادثه می دانند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟