به گزارش رکنا،این کارگر که "استیو واتسون" نام دارد چندی پیش متهم شد که در دسامبر 2018 و سال نو میلادی بارها یک بیمار 40 ساله معلول را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است.

"استیو" 64 ساله که اهل "دانفرملین" اسکاتلند است سال گذشته به عنوان کارگر خدماتی یک موسسه خیریه استخدام شد و مسئولیت مراقبت از معلولان موسسه را به عهده داشت. رفتارهای عجیب این کارگر در مدت همکاری با موسسه، باعث شد تا مدیریت مشکوک شده و او را زیر نظر بگیرد. سرانجام بررسی دوربین‌های مدار بسته موسسه، دست "استیو" را رو کرد و از اقدام کثیف او پرده برداشت.

بر اساس تصاویر ضبط شده دوربین‌ها، این کارگر از ناتوانی یکی از بیماران معلول سوءاستفاده و بارها به او تجاوز کرده بود. متاسفانه بیمار ویلچرنشین که به دلیل فلج مغزی قدرت حرکت و حرف زدن نداشت نتوانسته در برابر اعمال شیطانی مرد هوسران مقاومت کند.

با ضبط این تصاویر، ‌مدیریت موسسه از "استیو" شکایت کرد و او به اداره پلیس فراخوانده شد. مرد شیطان صفت در بازجویی ها تمام صحبتهای مدیر موسسه را اتهامی بی اساس و خود را بی گناه خواند اما وقتی با تصاویر ضبط شده دوربینهای مداربسته روبه رو شد به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و به جنایت کثیف خود اعتراف کرد.

با اعترافات تکان دهنده این کارگر میانسال ، دادگاه ادینبورگ او را به جرم تجاوز به یک بیمار معلول به شش سال و چهار ماه زندان محکوم کرد.

کارآگاه "لورن میلر" ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان موسسه به دلیل این هوشیاری و دقت گفت: پلیس اسکاتلند متعهد است تا مردم را از هرگونه خشونت جنسی محافظت کند و هرگونه گزارشی در این مورد با جدیت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟