به گزارش گروه جنایی رکنا، نیمه‌ شب یکم خرداد ماه سال 94 خبر کشف جنازه زنی جوان در استخر یک مجموعه مسکونی در اقدسیه تهران به پلیس Police اطلاع داده شد. ماموران به مجتمع مسکونی رفتند و با جنازه زن جوان که به صورت شنا‌ور روی آب استخر قرار داشت روبه رو شدند.

همسر 35 ساله قربانی به نام عظیم به پلیس گفت: من و همسرم در مجتمع مسکونی سرایدار هستیم. دیشب همسرم میهمان داشت به همین خاطر من زودتر به اتاق رفتم و خوابیدم. نیمه شب بود که متوجه غیبت همسرم شدم. من به طبقه پایین رفته بودم که دیدم چراغ های استخر روشن است. وقتی وارد استخر شدم با جنازه همسرم که روی آب قرار داشت روبه رو شدم. ممکن است دوست همسرم در این ماجرا دست داشته باشد.

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند زن جوان به خاطر خفگی جان سپرده و آثار متعدد کبودی و شکستگی روی گردن وی نمایان است عظیم به عنوان متهم تحت بازجویی قرارگرفت. این مرد ولی خودش را بی گناه خواند.

پلیس در ادامه بررسی ها دوست قربانی را نیز بازداشت کرد. زن جوان مدعی شد هیچ مشکلی با قربانی نداشته و ساعت 10 شب خانه وی را ترک کرده است.

در حالی که دو فرزند خردسال قربانی به پلیس گفته بودند آن شب پدرشان با مادرشان درگیر شده و با بشقاب به سر او زده است تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد. در بررسی ها همچنین روشن شد زن جوان شنا بلد نبوده و گاهی اوقات همراه با دختر خردسالش از حوضچه کوچک مجتمع استفاده می‌کرده‌اند.

به این ترتیب علیه عظیم کیفرخواست صادر و پرونده اش برای رسیدگی به شعبه 11دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در این جلسه که به ریاست قاضی Judge متین راسخ و با حضور یک مستشار تشکیل شد عظیم به دفاع پرداخت و منکر قتل Murder همسرش شد.

وی گفت: من و همسرم اختلافی با هم نداشتیم. دوست همسرم تا نیمه شب در خانه مان بود و ممکن است او همسرم را کشته باشد. این مرد در پاسخ به سوال قاضی درباره اینکه چرا در مراحل ابتدایی بازجویی گوشی موبایل همسرت را در اختیار پلیس قرار ندادی سکوت کرد و پاسخی نداد.

بنا به این گزارش، در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تنها راه نجات در برابر زلزله 7 ریشتری تهران از زبان مرد پیش بینی زلزله ایران

اعتراف علی و معشوقه یاسمین به قتل وحشیانه زنش در جنگل + عکس

نوعروس تحت تعقیب داماد بود / او در محل کار پریا رفتاری زشت انجام داد و ..!

«هانیه» سرگردان در کلانتری تهران / او تحت آزار پدر شیطان صفت بود و..!

10 روز شیطانی برای نسرین 13 ساله در خانه خواستگار سمج

راز نقاشی عجیب قاتل زن ثروتمند گیلانی + عکس و جزئیات

وقتی با عجله وارد خانه شدم مادرم را در وضعیت هولناکی دیدم! / پدرم خانه نبود و..!

دردسر توهم حضور جن در خانه برای زن باردار!

ازدواج عجیب زن جوان با روح یک دزد + عکس

واکنش یک نماینده مجلس به قطع دست دزد گوسفند در مشهد

فیلم 27 دقیقه جستجوی برای یافتن ملوانان کشتی سانچی + جزئیات

ردسر صیغه کردن زن 48 ساله برای سعید 24 ساله / پروین به هر بهانه ای مرا به خانه اش می کشاند و ..! + عکس

فیلم رفتارهای عجیب مرد شیطان صفت در برابر سوال های خبرنگار رکنا + عکس

آیا این خبر مفید بود؟