پرونده کدخبر: 227884 ارسال پرینت 1286

رکنا:زنی می گوید با ازدواج خیابانی به خانه مردی پاگذاشته که مدام به پارتی های شبانه می رود.

با آرش در خیابان دوست شدم، او اوایل به من ابراز عشق و علاقه می کرد و من هم که در همان زمان برادرم را در تصادف از دست داده بودم مجذوب او شدم و رابطه ما صمیمی و به ازدواج ختم شد. 

 زن جوان ناراحت و پریشان وارد اتاق مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان اصفهان شد و در حالی که نگاهش را به زمین دوخته بود آرام روی صندلی نشست و حرف هایش را اینگونه آغاز کرد: من دختر آخر خانواده بودم ، چهار خواهر دارم که همگی آنها در سن پائین ازدواج کردند و به خانه شوهر رفتند اما من این طور شوهر کردن را دوست نداشتم و می خواستم همسر آینده ام را خودم انتخاب کنم.

سال سوم دبیرستان بودم که یک روز با پسری جوان درخیابان دوست شدم آرش از همان اول به من بسیار ابراز عشق و علاقه می کرد و می گفت دیوانه من است و بدون من نمی تواند زندگی کند و من که در همان زمان برادرم را در تصادف Crash از دست داده بودم به او جذب شدم و رابطه ما بسیارصمیمی شد.

آرش می گفت، شغلش جوشکاری است و با توجه به صحبت هایش معلوم بود که وضعیت خانواده اش خوب است و من خیلی خوشحال بودم چون که احساس می کردم می توانم وضعیت نابسامان زندگی خود را اصلاح کرده و وارد خانواده ای شوم که اوضاع بهتری نسبت به خانواده ام دارند.

 

 

روز ها گذشت و دوستی ما ادامه داشت تا اینکه یک روز متوجه تماس های مشکوک او شدم، چند بار که در پارک با هم بودیم و در مورد تماس های مشکوکش پرسیدم با پرخاشگری به من گفت به تو ربطی ندارد و دیگر نباید در این جور مسایل دخالت کنی چند بار هم برای همین مسئله کتکم زد.

با این وجود اما چون نمی خواستم او را ازدست بدهم با اصرار به خواستگاریم آمد و علی رغم مخالفت شدید خانواده اش من و او عقد کردیم. الان یک سال از عقدمان می گذرد ومن بعد از اینکه وارد خانواده او شدم تازه فهمیدم که نه تنها وضعیت زندگی آنها از خانواده من بهتر نیست بلکه تمام حرف های آرش در مورد زندگی و خانواده اش می گفت دروغ بوده است.

پدر و مادر آرش معتاد Addicted بودند و برادرانش مدام درپارتی های شبانه شرکت می کردند و بعضی وقتها او را نیز با خود می بردند. چند روز پیش بود که متوجه شدم آرش حلقه ازدواجمان را فروخته تا بتواند برای پدر و مادرش مواد تهیه کند و الآن هم می گوید من به تو هیچ علاقه ای ندارم و دیگر تو را نمی خواهم به خاطر همین دچار افسردگی شدید شدم و یک بار اقدام به خودکشی کردم الآن هم بسیار نگران زندگی و آینده و آبرویم هستم و نمی دانم باید چکار کنم...

ازدواج های خیابانی سرانجامی ندارند

کارشناس مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان در این باره عاقبت دوستی های نامتعارف بین دختران و پسران را ناگوار و آسیب زا عنوان کرد و گفت: افراد به واسطه دوستی باجنس مخالف تحت تأثیر احساسات قرار گرفته و در نتیجه نمی توانند تصمیم درست ومنطقی بگیرند درنتیجه ازدواج کرده و بعد زا آن نواقص خودش را نشان داده ومشکلات شدید می شود و در عین حال به هم بدبین می شوند.

وی با بیان اینکه همنشینی وارتباط با افرادی که در اطراف ما زندگی می کنند تأثیر بسیار زیادی بر روند زندگی و نوع رفتار ما دارند اظهار داشت: درمصاحبه هایی که با افراد مجرم وآسیب دیده انجام گرفته اکثر آنها یکی از علل مهم مشکلات رفتاری ایجاد شده را همنشینی و تأثیر پذیری از اطرافیان و دوستان خود می دانند وحتی این مسئله بر ازدواج و آینده آنها نیز تأثیرگذار بوده است.

این کارشناس ارشد مرکز مشاوره پلیس، درمورد سرگذشت زن جوان که به مرکز مشاوره مراجعه کرده گفت: این شخص علی رغم اینکه همیشه دوست داشته زندگی سالمی داشته باشداما به انواع مشکلات و بیماری های روانی دچار شده است چون مسیر و شریک زندگی خودرا نیز اشتباه انتخاب کرده.

وی بیان داشت: اگر افراد خود را محکوم سرنوشت ندانسته وبا مسئولیت پذیری خود مشکلات را از پیش پایشان برداشته وشرایط زندگی خود را تغییر دهند می توانند زندگی همراه با آرامشی داشته باشند همانطور که اگر زندگی اکثر افراد مشهور را مطالعه کنیم خانواده های متحول وبا سبک زندگی ایده آلی نداشته اند این شخص با انتخاب یک شریک نامناسب می خواسته شرایط بد زندگیش را تغییر دهد و از چاله به چاه افتاده در نتیجه پیشنهاد می شود که به نیروهای درونی خود تکیه کرده ومسیر زندگی خود را خود به دست بگیریم.

کارشناس ارشد مرکز مشاوره آرامش فرماندهی انتظامی استان محیط خانواده را بهترین مکان برای رشد و پرورش یک انسان عنوان کرد و اظهار داشت: خانواده اولین گروهی است که فرد در آن متولد شده وپرورش پیدا می کند در نتیجه درنوع خلق وخو رفتار وآسیب های پس از آن در زندگی آینده تأثیر بسزایی دارد در نتیجه و با توجه به خانواده ای که فرد در آن بزرگ شده او نیز به همان نسبت دارای مشکلات عدیده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

خواهر آرایشگر برادرانش را به وسوسه انداخت+عکس

اسیر هوس شدم و خودم را در مقابل یک زن معلوم الحال باختم

ارتباط معنادار زن شوهر دار با یک دختر جوان آبروی مرد را برد

فیلم برخورد شجاعانه خدمتکار زن در مقابل سارقان مسلح + عکس

مرگ مشکوک پیرمرد 70 ساله با ضربات چاقوی همسر+عکس

اقدام وحشتناک یک زن در برابر خوشگذرانی های شوهرش در پارتی های شبانه

با دوست صمیمی شوهرم هم خوابی کردم ، چون او با دوستم ارتباط داشت

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

مرجان دلبسته شوهرم شده بود ونگاه ناپاک شوهرم دنبالش / ناگفته های عروس بی نوا

فیلم لحظه دستگیری و کتک خوردن 2 دزد در محاصره اهالی آبادان / گفتگو با متهمان و مردم + عکس

فیلم حضور روح در یک رستوران/ مدیران این رستوران از اتفاقات رخ داده وحشت زده شده اند

شهادت شش مرد برای یک قتل در پارک + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

راز پیام های وقیحانه دختر 22 ساله به مرد همسایه

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

زنده شدن نوزاد مرده در سردخانه+عکس

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

عشق به شهلا مرا به نابودی کشاند + عکس

اعتراف دزد ناموس به کشتن زن و شوهر + عکس متهم در بازسازی قتل

مجازات حبس در انتظار ناپدری «ستایش» +عکس

اقدام زشت با زن و دختر یک زندانی توسط تبهکاران در کرمان + عکس

عجیب‌ترین عملیات نجات از سطل زباله +تصاویر

اعتراف به دو هفته شکنجه طاها کوچولو توسط پدر و نامادری +عکس صحنه بازسازی در دادگاه

 

 

محافظت بادیگارد های ایرانی از الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار + تصاویر

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

متن عجیب و بامزه آقای بازیگر هنگام منتشر کردن عکسی در کنار همسرش! +عکس

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس

برادران پاکدل با پرویز پرستویی همبازی شدند +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر