پرونده کدخبر: 228074 ارسال پرینت 1210

رکنا: زوج جوانی که متهم به قتل و شکنجه «طاها کوچولو» هستند، صبح روز گذشته، در حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، به تشریح جزئیات چگونگی قتل کودک شش ساله پرداختند و صحنه این حادثه دردناک را بازسازی کردند

صبح روز گذشته، پدر و نامادری «طاها کوچولو» در حالی که حلقه های قانون Law بر دستانشان گره خورده بود، توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس Police آگاهی خراسان رضوی به منزلی در خیابان سعادت 15 واقع در آزادی Freedom 93 مشهد هدایت شدند تا چگونگی این جنایت Crime هولناک را در محل وقوع حادثه Incident تشریح کنند.در آغاز بازسازی صحنه قتل، ابتدا کارآگاه نجفی (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات این پرونده جنایی و اعترافات متهمان در مراحل بازجویی را شرح داد و سپس «طالب» متهم ردیف اول مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد. این مرد 29ساله با تفهیم مواد قانونی از سوی قاضی Judge سیدجواد حسینی مبنی بر این که مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند، در حالی که اظهار پشیمانی می کرد، گفت: وقتی ماجرای رابطه پنهانی ام با دخترخوانده باجناقم لو رفت، سرزنش های زیادی را تحمل کردم، به همین دلیل «ملیحه» را به عقد خودم در آوردم تا به این موضوعات پایان دهم، اما در این میان، همسرم قهر کرد و کارمان به دستگاه قضایی کشید. چند ماه فرزندم نزد همسرم بود اما از وقتی او را نزد خودم آوردم، قرار شد که مادرش هفته ای دو بار«طاها» را ملاقات کند ولی او مدتی بود که به دیدن فرزندش نیامده بود. در همین حال، «طاها» سر ناسازگاری گذاشته بود و عنوان می کرد که مادرش از او خواسته است تا زندگی مامان «ملیحه» را به هم بریزد!! به طوری که حتی یک بار به سوی فرزند سه ماهه ام حمله کرده و قصد داشت او را خفه کند!

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: همه این عوامل موجب شد تا او را تنبیه کنم، البته رفتارهای «طاها» از حدود دو هفته قبل خیلی بدتر شده بود، به این دلیل من هم او را با کمربند تنبیه می کردم. حتی یک بار که «طاها» را در دستشویی منزل حبس کرده بودم، همسر دومم او را بیرون آورد و سیلی به گوش او زد! تا این که روز حادثه در حال خوردن صبحانه، ناگهان «طاها» لیوان شیر را پرت کرد که من خیلی عصبانی شدم و او را با کمربند کتک زدم. پس از آن هم شانه هایش را گرفتم و به طرف مبل پرتابش کردم که سرش به پایه مبل خورد. می خواست گریه کند ولی نمی توانست و تنها به چشم هایم نگاه می کرد! بعد از این ماجرا هم خیلی ترسیدم و او را نزد رمال بردم ولی همچنان بیهوش بود. دیگر چاره ای نداشتم و مجبور شدم «طاها» را به بیمارستان ببرم که آن جا متوجه کودک آزاری شدند و من هم دستگیر شدم. «ملیحه» (نامادری کودک شش ساله) نیز وقتی مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت، در اظهاراتی تکان دهنده گفت: وقتی «طاها» را نزد خودم آوردم، او کودک آرامی بود و کاری به من نداشت حتی در کارهای خانه خیلی به من کمک می کرد به طوری که با جاروبرقی منزلم را جارو می کرد، ولی از حدود دو هفته قبل از مرگش، رفتارهای او عوض شده بود و من هم به ناچار او را تنبیه می کردم. در واقع تنبیهات من از دو هفته قبل از مرگ او شدت گرفت و کبودی های روی بدنش را من ایجاد کرده ام!

هنگام بازسازی صحنه قتل، «قاضی حسینی» اتهام قتل Murder عمد و کودک آزاری را به پدر و همچنین اتهام کودک آزاری از طریق ضرب و جرح را به نامادری «طاها کوچولو» تفهیم کرد و بدین ترتیب متهمان این پرونده جنایی برای سیر مراحل قانونی روانه زندان Prison شدندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

jpgfile_19385_554050_636130304430141014

اخبار زیر را از دست ندهید:

صحنه زیبا از یک تصادف شدید +عکس

خواهر آرایشگر برادرانش را به وسوسه انداخت+عکس

اسیر هوس شدم و خودم را در مقابل یک زن معلوم الحال باختم

ارتباط معنادار زن شوهر دار با یک دختر جوان آبروی مرد را برد

فیلم برخورد شجاعانه خدمتکار زن در مقابل سارقان مسلح + عکس

مرگ مشکوک پیرمرد 70 ساله با ضربات چاقوی همسر+عکس

اقدام وحشتناک یک زن در برابر خوشگذرانی های شوهرش در پارتی های شبانه

با دوست صمیمی شوهرم هم خوابی کردم ، چون او با دوستم ارتباط داشت

پیمانکار شهرداری به اعدام محکوم شد + عکس

مرجان دلبسته شوهرم شده بود ونگاه ناپاک شوهرم دنبالش / ناگفته های عروس بی نوا

فیلم لحظه دستگیری و کتک خوردن 2 دزد در محاصره اهالی آبادان / گفتگو با متهمان و مردم + عکس

فیلم حضور روح در یک رستوران/ مدیران این رستوران از اتفاقات رخ داده وحشت زده شده اند

شهادت شش مرد برای یک قتل در پارک + عکس

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش + عکس

راز پیام های وقیحانه دختر 22 ساله به مرد همسایه

رفتارهای زشت یک نوعروس که خیلی زود طلاق گرفت

زنده شدن نوزاد مرده در سردخانه+عکس

شکایت پسر 11 ساله تهرانی از مربی باشگاه / مرا در خانه اش آزار و اذیت کرد + عکس

عشق به شهلا مرا به نابودی کشاند + عکس

اعتراف دزد ناموس به کشتن زن و شوهر + عکس متهم در بازسازی قتل

مجازات حبس در انتظار ناپدری «ستایش» +عکس

اقدام زشت با زن و دختر یک زندانی توسط تبهکاران در کرمان + عکس

عجیب‌ترین عملیات نجات از سطل زباله +تصاویر

 

 

محافظت بادیگارد های ایرانی از الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار + تصاویر

خانواده پرجمعیت هنرمند زن مشهور ایرانی +عکس تمامی خواهران

متن عجیب و بامزه آقای بازیگر هنگام منتشر کردن عکسی در کنار همسرش! +عکس

ماجرای دستگیری بازیگر زن مشهور از زبان خودش +عکس

تیپ خاص الناز شاکردوست در اکران «نیمه شب اتفاق افتاد» +عکس

برادران پاکدل با پرویز پرستویی همبازی شدند +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر