فیلم جلف بازی زننده فریبا نادری در ملا عام ! / خانم بازیگر واقعا رد داد و جوگیر شد !

ویدیویی از فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون در کنار دیگر بازیگران در حال همخوانی با حجت اشرف زاده منتشر شده است.

فریبا نادری حدود 33 فیلم و سریال در کارنامه بازیگری خود دارد. اما بدون شک هیچ کدام از آن ها برای فریبا نادری به اندازه سریال ستایش برای او شهرت به ارمغان نیاورد. علاوه بر این پخش مداوم این سریال از سوی تلویزیون در طول سالیان اخیر باعث شد تا فریبا نادری برای مدت ها در مرکز توجه باشد. اکنون هم شهرت قابل توجه فریبا نادری باعث شده تا تعداد دنبال کنندگان او در اینستاگرام به بیش از دو میلیون و 100 هزار فالوئر برسد. فریبا نادری در سریال های بسیاری همچون مروارید سرخ، چک برگشتی، ستایش ۲ و ۳ آسمان همیشه ابری نیست نیز نقش آفرینی داشته است.

«قصه ی ترانه های ماندگار» به تهیه کنندگی آزیتا موگویی و نویسندگی و کارگردانی سیدجلال الدین دری از چهارشنبه ۸ شهریورماه ساعت ۲۰:۱۵ در کاخ سعدآباد (ایوان عطار) میزبان مخاطبان خواهد بود.

این نمایش درباره ۶ ترانه ماندگار تاریخ موسیقی ایران است. ترانه هایی چون «مرا ببوس»، «تنهایی»، «شاخه گل»، «زندگی»، «یار دبستانی»، «ای ایران» که در هر بخش، داستانی درباره این ترانه ها به اجرا در می آید و سپس ترانه بازخوانی می شود.

بازیگران به ترتیب ورود به صحنه: محمد نادری، فریبا نادری ، نگین خامسی، محیا دهقانی، محمد معتضدی، آرش فلاحت پیشه، فرانک جواهری، نورا هاشمی، پانته‌آ مهدی نیا، محمدرضا مالکی و سام قریبیان در نقش دکتر حسین گل گلاب سراینده ترانه‌ی جاودان «ای ایران» در این نمایش حضور دارند و آرتیست های تصویر صالح میرزا آقایی در نقش استاد روح الله خالقی، امین ایمانی در نقش استاد غلامحسین بنان نمایش داده می شود. در این نمایش حجت اشرف زاده نیز اجرای زنده خواهد داشت.

کدخبر: 930853 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟