فیلم لو رفته سردار آزمون با همسر بازیکن روسیه ای! / خانم مدل شوکه شد
حجم ویدیو: 1.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت است. باشگاه لیون در صدد جذب سردار آزمون است. سردار آزمون در گنبد کاووس متولد شده است. اولین باشگاه فوتبال سردار آزمون تیم عقاب گنبد بود. فیلمی جنجالی از سردار آزمون منتشر شده است.

ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که کاترینا گای مدل مشهور روسی در لایو اینستاگرامی خود نشان داد که سردار آزمون به همراه میلانا تولپانوا همسر سابق الکساندر کرژاکوف (ملی‌پوش پیشین روسیه با ۹۱ بازی ملی) در رستورانی کنار یکدیگر نشسته‌اند و آزمون در حال بازی با کودک خردسال این خانم است.

سردار آزمون ازدواج کرده است

معلوم نیست این ویدیو مربوط به چه زمانی است چرا که سردار آزمون این روزها با آناهیتا کریمی ارتباط دارد.آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون یکی از فوتبالیست های مشهور ایرانی می باشد و متولد سال ۱۳۷۱ است.سردار آزمون در برنامه ی دورهمی مهران مدیری اعلام کرد که با آناهیتا کریمی نامزد کرده است.

سردار آزمون

سردار آزمون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران

سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای زنیت سن پترزبورگ و تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. او در عرصه ملی در تمامی رده های سنی تیم ملی به میدان رفته است و اکنون بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 714974 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟