بهترین راه مبارزه با کرونا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: با احساس مسوولیت بیش از پیش و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامتی را به همدیگر هدیه کنیم و نگذاریم بیماری کرونا در میان جامعه جولان دهد و قربانی بگیرد.

به گزارش رکنا ، دکتر آبتین حیدرزاده – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به موج جدید کرونا اظهار داشت: موج جدید کرونا وضعیت را از شرایط قبلی، سخت تر کرده و افزایش میزان مبتلایان در روزهای اخیر در گیلان نشانگر این مساله می‌باشد.

افزایش مرگ و میر حاصل از کرونا در گیلان

دکتر حیدرزاده در ادامه یادآور شد : پس از ماه ها آرامش نسبی در استان در مقایسه با آمارهای متوفیان ناشی از کرونا در آبان ماه سال ۹۹، شاهد مرگ و میر تعدادی از هم استانی‌هایمان هستیم که این مساله برای همه ما دردناک است.

وی با تاکید بر اینکه با تداوم موج جدید و شیوع بیش از پیش کرونا یقیناً این آمارها افزایش خواهد یافت و بسیاری از هم‌استانی‌ها و خانواده ها را داغدار خواهد کرد، گفت: اگر هر کدام از ما پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت کنیم، علاوه بر اینکه در راه کاهش آمار مبتلایان و قطع زنجیره انتقال بیماری گام برداشته‌ایم، از مرگ و میر هم‌استانی‌هایمان در روزهای آینده نیز جلوگیری خواهیم کرد.

پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنید

معاون بهداشتی دانشگاه درخاتمه متذکر شد: با احساس مسوولیت بیش از پیش و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامتی را به همدیگر هدیه کنیم و نگذاریم بیماری کرونا در میان جامعه جولان دهد و قربانی بگیرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟