بهترین دامپزشکی های تهران

با افزایش روز افزون نگهداری از حیوانات خانگی در میان افراد مختلف نیاز به دامپزشکی ها نیز افزایش پیدا کرده به همین جهت هر روزه در سطح شهر شاهد تاسیس مراکز دامپزشکی متعددی هستیم که به ارائه ی خدمات به حیوانات و صاحبین آن ها می پردازند. بهترین دامپزشکی های تهران انواع مختلفی از خدمات بهداشتی و درمانی را به صورتی شبانه روزی در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند. 

چک آپ های ماهیانه، نظافت و شستشوی حیوانات و تهیه مایحتاج آن ها از جمله خدماتی هستند که دامپزشکی ها در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند. تهران از جمله شهرهایی است که می توانیم مجهزترین بیمارستان ها و کلینیک های دامپزشکی را در آن پیدا کنیم تا زیر نظر مجربترین پزشکان و دامپزشکان به وضعیت حیوانات خانگی رسیدگی شود. 

مطالب مرتبط:

بهترین دامپزشکی های تهران بزرگترین مراکز درمانی هستند که با کیفیت ترین خدمات را به حیوانات خانگی، پرندگان و حیوانات خاص می دهند و با بخش های مختلفی چون بخش های داخلی، جراحی، ارتوپدی، اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی، پانسیون، اصلاح و شستشو و پت شاپ سلامت حیوان خانگی شما را تضمین می کنند. 

با توجه به تعداد بسیار زیاد دامپزشکی ها در سطح شهر انتخاب از میان آن ها کاری سخت و دشوار است به همین جهت ما در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با شناخت بهتر و مناسب تر از محیط کلینیک و یا بیمارستان های دامپزشکی انتخاب مناسبتری داشته باشید. 

بهترین دامپزشکی های تهران دارای بخش های مجزایی هستند و شما می توانید براساس بیماری خاص و مشخصی که حیوان شما به آن مبتلا است او را مورد معالجه قرار دهید:

بخش داخلی

از مهمترین بخش های بیمارستان ها و کلینیک های دامپزشکی تهران بخش داخلی آن هاست که به واسطه ی این بخش ها می توانیم به صورت تخصصی بیماری های حیوانات را تشخیص و درمان کنیم. بخش چشم، قلب، دندانپزشکی، واکسیناسیون و انگل تراپی، صدور شناسنامه، بخش آبزیان و حیوانات خاص، بخش پرندگان، کاشت میکروچیپ و غیره از جمله خدماتی است که در بخش داخلی دامپزشکی های تهران به صورت تخصصی ارائه می شود. 

بخش جراحی

در هر مرکز درمانی بخش جراحی می تواند یکی دیگر از مهمترین قسمت های آن باشد تا در موارد لزوم بتوانند به صورتی حرفه ای اقدام به انجام عمل های جراحی حرفه ای و تخصصی بکنند. عقیم سازی، برداشت تومورها، نمونه گیری، سزارین، جراحی سنگ مثانه و سنگ کلیه و غیره از جمله عمل های جراحی بافت نرم است که می تواند گاهی اوقات در صورت به درستی انجام نشدن آن ها حیوان را دچار مشکل جدی بکند. جراحی های ارتوپدی و جراحی ستون فقرات نیز از جمله جراحی های حرفه ای در این زمینه است. 

بخش تصویر برداری

این بخش که شامل رادیولوژی رنگی و معمولی، اکوکاردیوگرافی و سونوگرافی رنگی، معمولی و دو بعدی می شود می تواند ما را در تشخیص و درمان بیماری ها بسیار کمک کند به همین جهت این بخش نیز از نظر تشخیصی در دسته ی مهمترین بخش های دامپزشکی های تهران می تواند باشد. 

پت شاپ

شما از طریق پت شاپ ها می توانید وسایل و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی خود را خرید کنید و در اختیار او قرار دهید. در پت شاپ ها می توانید انوع غذاهای خشک، کنسرو و سوپ، وسایل نگهداری و حمل سگ و گربه، انواع خاک گربه، اسباب بازی ها، شامپو، ضد انگل، مکمل های غذایی و غیره را پیدا کنید و خریداری نمایید. 

آزمایشگاه

از دیگر بخش های مهم دامپزشکی ها آزمایشگاه آن هاست که با انجام آزمایشات خون، میکروبی، قارچی، انگلی، ادرار و پاتولوژی حیوانات می توانیم از بیماری های احتمالی با خبر شویم و در زمان مناسب به درمان بپردازیم. 

آیا این خبر مفید بود؟