نیم‌بوت‌ها را دریابید

نیم‌بوت‌ها در رنگ‌ها و شکل‌های مختلف به بازار Store عرضه می‌شوند. شما می‌توانید برای پاییز آن‌ها را انتخاب کنید. البته اگر می‌خواهید نیم‌بوتی داشته باشید که بتوانید در استایل‌های رسمی و غیررسمی از آن‌ها استفاده کنید، نیم‌بوت‌های چرم بنددار بهترین گزینه‌اند.

خاکی‌های محبوب

هرچند شلوارهای جین بهترین گزینه برای بیرون‌رفتن‌تان است، گاهی می‌توانید گزینه‌های متنوع‌تری را انتخاب کنید. مثلا شلوارهای چینو یا خاکی‌های محبوب برای هر فصلی قابل استفاده‌اند. فقط کافی است مانند شلوارهای جین، رنگ‌های تیره آن را انتخاب کنید.

راه‌راه‌های آستین بلند!

از آن لباس‌هایی است که می‌توانید در همه فصول به تن کنید. با‌این‌حال در فصل پاییز، تی‌شرت‌های آستین‌دار با جین‌های تیره هماهنگی فوق‌العاده‌ای دارند. تی‌شرت‌ها چه با اسنیکرزها چه کفش‌های راحتی ست می‌شوند و بهترین گزینه برای آخر هفته‌های پاییزی‌اند.

جوراب‌های متفاوت

اگر تاکنون به نقش جوراب اهمیت نمی‌دادید، باید بدانید در این فصل می‌توانید برای متفاوت‌بودن از جوراب‌هایی با طرح‌های متفاوت استفاده کنید تا وقتی قسمتی از آن‌ها دیده می‌شود، سلیقه‌تان حتی در انتخاب جوراب هم به چشم آید.

جلیقه دوخت‌دار

ارزش این جلیقه‌ها را دست‌کم نگیرید. به‌خصوص مدل‌هایی که در داخل‌شان لایه‌های زیرین گرم دارند. می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را با فلانل‌هایی که پیشتر گفته شد، ست‌کنید. روزهایی که سرمای بیرون آزاردهنده است و نمی‌خواهید لباس‌زیادی بپوشید، این جلیقه‌ها بهترین گزینه‌اند.

پلیورهای گرم

استفاده از پلیور در فصل سرما، تحمل سردی هوا را آسان می‌کند. اگر اهل پوشیدن کت و کاپشن نیستید، بهترین گزینه همین پلیورهایی است که روی لباس می‌پوشید.

جیرهای راحتی

این جیرها در پاییز و زمستان بسیار استفاده می‌شوند. می‌توانید آن را با جین‌ها و چینوهای هم‌رنگ یا رنگ‌های مشابه ست کنید. حتی می‌توانید این تیپ کفش‌ها را با شلوارهای رسمی‌تر هم هماهنگ کنید.

آنوراک را فراموش نکنید

برای روزهایی از فصل که سرمای هوا تا مغز استخوان‌ نفوذ می‌کند، کت‌های آنوراک بهترین گزینه‌اند؛ به‌خصوص اگر در شهرهای بادخیز زندگی می‌کنید آنوراک‌ها (کاپشن‌های کلاه‌دار) می‌توانند شما را از سرما حفظ کنند.

ساعت فصلی

بهترین ویژگی زیورآلات پاییزی مردانه سادگی آن‌هاست. بنابراین اگر ساعت می‌بندید، سادگی آن را می‌توانید با هر ستی، از جین گرفته تا کت و شلوار، هماهنگ کنید. شاید بهترین گزینه برای فصل پاییز ساعت‌هایی با صفحه مشکی و اعداد مشخص باشد.

جین‌های ابدی!

هیچ کمد لباس مردانه‌ای بدون یک جفت جین سبک و تیره، که مختص فصل پاییز است، تکمیل نمی‌شود. جین‌های اصل باید در فصل پاییز تیره‌تر انتخاب شوند تا با رنگ فصل همخوانی بیشتری داشته باشند.

از جنس فلانل

لباس‌های از جنس فلانل علاوه‌بر ضخیم‌بودن، از ویژگی نرم‌بودن هم برخوردارند. به‌این‌ترتیب، می‌توانید این نوع لباس را بی‌آنکه ضخامت پارچه اذیت‌تان کند، به‌راحتی بپوشید و گرم شوید.

کیف‌های ناهموار

این نوع کیف، از همان کیف‌های کلاسیکی است که در قدیم پستچی‌ها از آن استفاده می‌کردند. حال اگر در استایل‌های پاییزی چنین کیفی هم دست بگیرید، قطعا ظاهرتان با این فصل بیش‌ازپیش هماهنگ خواهد شد.

بافتنی ها در راه اند...

با تغییر فصل بازار بافتنی های رنگی حسابی داغ می شود یکی از مهمترین اکسسوری های بافتنی پاییز شال گردن است و برای خیلی ها مهمترین آیتمی است که در این فصل به لباس اضافه می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟