خبر ویژه :

رک پلاس سلامت کدخبر: 440874 ارسال پرینت 63

رکنا: روان شناسی رنگ ها و انتخاب رنگ مورد علاقه تان به طور کامل شخصیت شما را برملا می کند.

 رنگ هایی که انتخاب می کنیم با شخصیت و افکار ذهنی مان ارتباط مستقیم دارد و تحقیقات زیادی در این زمینه شده است تا بتوانند از طریق رنگ ها به ویژگی های شخصیتی افراد پی ببرند.

قرمز

اگر رنگ قرمز را انتخاب کنید در واقع شخصی هستید که آماده بخشش و کمک به دنیا هستید. دوست دارید مورد توجه قرار بگیرید و شناخته شوید. دوست دارید در تمام جنبه های زندگی بهترین باشید بهترین کارمند بهترین همسر و…

زرد

نسبت به زندگی خوش بین و مثبت هستید. از ریسک کردن هرگز نمی ترسید اما در عین حال همه چیز را با عقل و منطق مدیریت می کنید. به توانایی های خود آگاه هستید و آمادگی به کار بردن آن ها را دارید.

نارنجی

شما فردی هستید که از موفقیت های کوچک لذت می برید و باورتان این است که موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک آغاز می شود. به همین دلیل است که روی جزئیات تمرکز می کنید و در جهت پیشرفت آن ها تلاش می کنید.

سبز

انتخاب رنگ سبز نشان می دهد که برای به دست آوردن آزادی Freedom و امنیت در زندگی مبارزه می کنید. همیشه سعی می کنید آرام و متعادل باشید به همین دلیل دوست، شریک و یار خوبی هستید. به خاطر داشته باشید که معمولا در راه به دست آوردن تعادل و آرامش چیزهایی که برایتان مهم هستند را فراموش می کنید.

صورتی

زندگی کنونی شما پر از چیزهای خوب و رضایت بخش است و شما به این مسئله کاملا واقف هستید. همیشه قدر داشته های خود را می دانید و از تمام لحظات زندگی لذت می برید. فراموش نکنید که در تمام شرایط زندگی باید واقع بین و منطقی باشید و آرامش داشته باشید.

بنفش

انتخاب رنگ بنفش یعنی به آن مرحله از زندگی که همیشه رویایش را داشتید رسیده اید. اکنون به اندازه کافی اعتماد به نفس و عزت نفس دارید و خودتان را باور دارید که می توانید به تمام رویاها و اهداف تان برسید. می دانید که مستحق چه چیزهایی هستید و از این آگاهی به نفع خود استفاده می کنید.

آبی

انتخاب این رنگ یعنی تعادل. در زندگی تعادل دارید و می دانید که این تعادل در رسیدن به اهداف نقش مهمی دارد. خوب می دانید که تعادل ابدی در زندگی امکان پذیر نیست اما همیشه سعی می کنید در زندگی تعادل داشته و خونسرد باشید.

خاکستری

معقول بودن ویژگی منحصر به فرد شماست و همیشه در زندگی واقع بین هستید. شاید این ویژگی در ظاهر شما را کمی سرد نشان دهد اما کسانی که شما را می شناسند می دانند که شخصیت ساده و منطقی دارید.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها