خط ویژه کدخبر: 226744 ارسال پرینت 201

رکنا: 7 جوان که در یک باند آدم ربا دختران نوجوان را به اسارت می گرفتند در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، چندی پیش خانواده نگرانی با مراجعه به پلیس از ماجرای ناپدید شدن دختر 15 ساله شان به نام منیژه خبر دادند و تیمی از ماموران پلیس اگاهی برای جستجوی دختر نوجوان وارد عمل شدند.

تجسس های پلیسی به دستور بازپرس پرونده کلید زده شد و ماموران با گذشت چند روز پی بردند که دختر نوجوان از سوی چند مرد ربوده شده و گروگانگیران برای رهایی منیژه از خانواده اش درخواست پول کرده اند.

خانواده منیژه وقتی در برابر درخواست 200 میلیون تومانی گروگانگیران قرار گرفتند از آدم رباها تقاضای زمان بیشتر برای تهیه پول کردند که در این مرحله گروگانگیران برای رسیدن زودتر به پول، 150 میلیون تومان را پیشنهاد کردند.

در حالیکه ماموران تماس های گروگانگیران را زیر نظر داشتند با دادن آموزش های ابتدایی به خانواده منیژه قرارپرداخت پول در جنوب تهران طراحی شد.

گروگانگیران غافل از اینکه پلیس محل قرار ملاقات را تحت نظر قرار داده همراه دختر نوجوان پای در محل گذاشتند و خانواده منیژه نیز برای نقش پردازی با کیف پر پول خود را به یک قدمی آدم رباها رساندند.

در این صحنه منیژه به آغوش خانواده اش بازگشت و زمانیکه 2 جوان گروگانگیر قصد بررسی کیف پر پول را داشتند ماموران در عملیات غافلگیرانه وارد عمل شده و 2 متهم پرونده را دستگیر کردند.

منیژه پس از رهایی سناریوی عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد و گفت: چندی پیش از طریق شبکه های اجتماعی با پسر جوانی آشنا شدم و پس از مدتی برای ملاقات به خیابانی رفتم و با محمود روبرو شدم و در همان قرار ملاقات به او اعتماد کردم.

وی افزود: پس از چند روز محمود با من تماس گرفت تا به دیدنش بروم اما وقتی به محل قرار رفتم او همراه یکی دیگر از دوستانش مرا به خانه ای بردند و چند روز در یک اتاق زندانی ام کردند و سپس با بستن چشمانم مرا به خانه دیگری انتقال دادند که در آنجا چند دختر دیگر نیز مثل من اسیر دست این جوان فریبکار شده بودند و در آنجا ما را شکنجه می دادند.

دختر نوجوان ادامه داد: هر روز یکی از دختران را اتاق بیرون می بردند و دیگر اطلاعی از آنها ندارم و نمی دانم چه اتفاقی برای آنها افتاده است تا اینکه مرا به محل قرار ملاقات با خانواده ام آوردند و پلیس به کمکم آمد.

ماموران در این مرحله پی بردند که محمود در این باند با نقش پردازی در شبکه های اینترنتی و رفتن جلوی مدارس دخترانه طرح دوستی با طعمه هایش را ریخته و پس از اعتمادسازی آنها را به گروگان گرفته است.

ماموران در این مرحله به مخفیگاه 2 جوان رفته اما هیچ اثری از دیگر طعمه های این باند به دست نیامد و 5 عضو این باند تبهکار که بیشتر آنها افغان هستند دستگیر شدند.

کامران یکی از اعضای در عترافاتش گفت: من اطلاعی از اخاذی و گروگانگیری اعضای باند ندارم و فقط روزی 350 هزار تومان بابت نگهبانی از ساختمان مرموز به من می دادند و هیچ اطلاعی از شکنجه گری و آدم ربایی همدستانم ندارم.

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که رییس باند رضا نام دارد که چندی پیش به اتهام مشارکت در یک نزاع مرگبار روانه زندان شده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات برای افشاگری دیگر جرائم احتمالی این باند مخوف از سوی ماموران ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

این خبر ها را از دست ندهید:

 

امام رضا(ع) دزد را شرمنده کرد

وقتی مرد غریبه وارد خانه ام شد، پلیس سر رسید

مرجان از ارتباط شوم با شوهرم گفت و من خشکم زد / نمی دانم شوهر مرجان چه بلایی سر همسرم آورده است + عکس

رفتار زشت دو جوان برای بی آبرو کردن دو زن جوان در رشت

مار دو سر در حیاط یک دانشگاه به دام افتاد + عکس

فیلم دیوانه بازی یک راننده وانت که پس از برخورد با چند خودرو دستگیر شد

مرد جوان مرا پشت شمشادهای پارک برد و هر کاری خواست انجام داد

زاغی که جان یک خانواده را نجات داد! + تصاویر

عاشقان حسینی پیکر آتشنشان فداکار تهرانی را تشییع کردند + عکس

وقتی خواهرم با پشنهاد زشتم مخالفت کرد، او را در اتاق خواب خفه کردم

داماد با چاقو پدرزنش را در مشهد کشت

کامران مرا به خانه مجردی اش برد / منیژه در یک اتاق زندانی بود و ... + عکس

 

 

 

 

اولین سلفی سحر قریشی بعد از پس گرفتن صفحه اش از سعودی ها! +عکس

بهاره رهنما در یک سالگی کافه اش در ایام محرم چه کرد؟! + عکس

عکسی جالب از دو سالگی نرگس محمدی!

تیپ جالب بازیگر زن مشهور در سوریه! + تصاویر

عکسی جالب از دو سالگی نرگس محمدی!

 

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 1 1

    تا کی شاهد تجاوز افغانها باشیم

  • ناشناس 0 0

    چرا وضعیت افغانی ها را مشخص کنید یا به کشورشان بازگردانده شوند