حجم ویدیو: 3.38M | مدت زمان ویدیو: 00:00:35

زن سالخورده‌ای که با سر و صدا‌های عجیب نیمه‌شب از خواب بیدار شده بود هرگز تصور نمی‌کرد با بدترین کابوس زندگی‌اش مواجه شود. در حالی که "ماری ویسچهوسن" ۷۷ ساله ابتدا خیال می‌کرد دزد وارد خانه‌اش شده باشد، اما ناگهان با صحنه‌ای وحشتناک روبرو شد.

ماری پس از بیدار شدن در ساعت ۳ نیمه شب و رفتن به آشپزخانه با یک تمساح ۱۱ فوت (۳/۳۵۳ متر) غول پیکر روبرو شد. این تمساح با شکستن یکی از پنجره‌های خانه ماری که ارتفاع کمی داشت وارد خانه او شده بود.

این تمساح ضمن شکستن شیشه‌ها و میز آشپزخانه به دیوار خانه این زن نیز آسیب وارد کرده بود. ماری بلافاصله با پلیس محلی تماس گرفت و آن‌ها دقایقی بعد به همراه دو پرسنل حیات وحش محلی در خانه او حاضر شدند. پس از دقایقی این دو پرسنل حیات وحش با استفاده از تجهیزات مخصوص این تمساح را از خانه این زن منتقل کردند. این اتفاق جمعه و در ایالت فلوریدای آمریکا رخ داد.

ورود غافلگیرانه این تمساح به خانه این زن سالخورده فلوریدایی در حالی خبرساز می‌شود که اوایل این هفته نیز حمله یک تمساح ۸ فوتی به یک زن در همین ایالت خبرساز شده بود. "نیوکل تیلمان" ۲۶ ساله اهل ملبورن فلوریدا که مشغول شنا در دریاچه وایلدرنس پارک (Wilderness Park) بود بر اثر حمله این حیوان درنده یکی از پاهایش دچار جراحت شدید شد. این زن بلافاصله با یک هلیکوپتر اورژانس به بیمارستان منتقل شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟