قاراسمیان درباره لحظه های سختی که در دوران بازیگری تجربه کرده است افزود: نمی توانم بگویم چند بار از بازیگری ناامید شده ام. بسیاری از مواقع پیش می آمد که از رفتن روی صحنه پشیمان می شدم و می گفتم که تو بازیگر Actor نخواهی شد اما هر بار به واسطه تلاش بیشتر این راه ادامه پیدا کرد تا جایی که امروز لحظه ای را بدون تئاتر نمی توانم تصور کنم. صادقانه بگویم در ابتدا خانواده با حضورم در تئاتر مخالف بود اما هرچه گذشت آنها بزرگترین حامی من شدند و به واقع اگر نبودند من به هیچ جا نمی رسیدم.

وی در مورد حضور در آثار حرفه ای به واسطه خصوصیت فیزیکی خود ادامه داد: اینکه با چنین قامتی روی صحنه می روم در نوع خود بسیار خاص است و همین باعث شده تا به کارهای حرفه ای فراوانی دعوت شوم. شاید برخی نقش ها از توان من خارج باشد اما خیلی از نقش ها هم برای من نوشته می شود. در همان سالهای اولیه، کارگردانی که با وی کار می کردم به من گفت این ویژگی تا چه حد می تواند برایم خوب باشد و همانجا بود که من به خودم آمدم و مسیرم روشن شد.

proxy-this-arg

بازیگر نمایش "مربع" با اشاره به موفقیت های "پیتر دینکلج" بازیگر کوتاه قامت هالیوودی اضافه کرد: بعد از اینکه بازی های بی نظیر و موفقیت های فراوان دینکلج را در سینمای جهان مشاهده کردم به خودم گفتم که با این ظاهر هم می شود به موفقیت های بزرگی رسید.

وی درباره حضور خود در میان چهره ای تئاتری در نمایش "شلیک به تئاتر شهر" افزود: من این نمایش را یک بار در تماشاخانه کوچکی در تهران روی صحنه داشتم. حال بار دیگر در کنار بازیگران حرفه ای و در قالبی متفاوت می خواهم نقش را بار دیگر ایفا کنم.

بازیگر نمایش "مجنونین همیشگی" درباره تجربه کار کردن در کنار چهره های سینمایی و تئاتری اضافه کرد: من تجربه کار در کنار چهره ها را داشته ام اما کار در کنار دانشجویان و بازیگران جوان بسیار بیشتر می پسندم. دانشجویان چند برابر تمرین می کنند و به واسطه استعداد و شوقی که دارند اتفاقات بی نظیری را روی صحنه می برند. این اتفاق معمولاً در کنار چهره ها به واسطه محدودیت های زمانی ممکن نیست.

وی درباره وضعیت امرار معاش برای بازیگران جوان ادامه داد: من از وضعیت درآمد تئاتر به شدت ناراضی هستم زیرا در آمد تئاتر برای جوانان اسفبار است. رقم هایی که دریافت می کنم برای دو سه هفته هم کفایت نمی کند و مجبوریم در کنار تئاتر کار دیگری را انجام دهیم.

قاراسمیان درباره آینده کاری خود در عرصه بازیگری گفت: تا به حال راه درازی را رفته ام و در نقش های متفاوتی بازی کرده ام اما آرزو دارم روزی نقشی بزرگتر و تاثیرگذار تر را در تئاتر ایفا کنم. از دور به سینما Cinema نگاه می کنم و چندان دغدغه تصویر ندارم اما تئاتر به نوعی کسب و کار من است.

 

آیا این خبر مفید بود؟