آزار شیطانی دختر عطرفروش در خیابان خوش تهران / نقشه کاوه و داریوش شیطانی بود

تجاوز به بهانه خرید عطر اتفاق افتاد. دختر جوان گفت: .مردان  شیطان صفت بعد از تجاوز ، کارت بانکی ام را سرقت کردند و گریختند.دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان تجاوز وی را تایید کردند. یکی از متهمان تجاوز دستگیر شد. پرونده تجاوز برای تحقیقات بیشتر و دستگیری  متهم دیگر پرونده به دادسرا فرستاده شد.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از یکسال قبل با شکایت دختر جوانی به نام سحر آغاز شد.وی که به  پلیس آگاهی رفته بود   گفت: من در فضای مجازی فعالیت می کنم  و در اینستاگرام عطر و ادکلن می فروشم.چند روز قبل  مرد  جوانی با من  تماس گرفت و سفارش عطر داد. وقتی سفارشش آماده شد قرار بود مقابل خانه ام بیاید و آن را تحویل بگیرد.

وی ادامه داد: من مقابل در خانه رفتم و دو پسر جوان را مقابل در خانه ام در خیابان خوش  دیدم .آنها که فهمیده بودند در خانه تنها بودم یکباره به سمتم حمله کردند . آنها با تهدید مرا ساکت کردند ،سپس  به طرفم حمله کردند و بدون توجه به التماسهایم مرا آزار دادند.مردان  شیطان صفت بعد از اذیت و آزار ، کارت بانکی ام را سرقت کردند و گریختند.

با طرح این شکایت ،دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند.

تلاش برای شناسایی دو پسر جوان آغاز شد تا اینکه بعد از گذشت چهار ماه یکی از متهمان به نام داریوش با ردیابی تماس مجازی و نقطه زنی شماره تلفن وی شناسایی و بازداشت شد.

تلاش برای یافتن  متهم دیگر به نام کاوه ادامه داشت اما ردی از وی به دست نیامد. به این ترتیب پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

پسر جوان  وقتی مقابل قضات دادگاه ایستاد گفت: من شاکی را آزار نداده ام. دوستم بود که به او تجاوز کرد. اما قبول دارم کارت عابر دختر جوان را برداشتم و  از کارت او پول برداشت کردم.

وی ادامه داد: آن روز  کاوه با من تماس گرفت و گفت سفارش عطر داده است. او از من خواست همراهش مقابل خانه دختر جوان برویم تا آنرا تحویل بگیریم.

وقتی مقابل خانه دختر جوان رفتیم کاوه از من خواست برای سرقت وارد خانه اش شویم. باور کنید من شاکی را آزار ندادم و  کاوه بود که به او تجاوز کرد. من فقط کارت عابر او را همراه رمز سرقت کردم و از حساب او مبلغی برداشت کردم. سپس برای گمراه کردن پلیس مبلغ مورد نظر را از کارت دختر جوان به کارت دیگری واریز و بعد از چند بار جابجایی پول در کارت های مختلف آنرا برداشت کردم.

به دنبال اظهارات پسر جوان پرونده برای تحقیقات بیشتر و دستگیری  متهم دیگر پرونده  به دادسرا فرستاده شد تا پس از بازداشت متهم دیگر ، به پرونده رسیدگی شود.

کدخبر: 734483
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟