دوئل خونین گردانندگان 2 خانه فساد بخاطر مریم و سمیه / در جنوب تهران رخ داد + عکس ها

سر و صدا های ناشی از نزاع خونین در جنوب تهران پشت پرده عجیبی داشت.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، اردیبهشت ماه سال جاری ساعت 5 صبح سر و صدای نزاع یک خیابان در جنوب تهران نزدیک یاخچی آباد ماموران گشت انتظامی را به آنجا کشاند. ماموران پلیس مردی را به صورت خونین و کبود در خیابان پیدا کردند.که خودرو اش هم به سرقت رفته بود.

ماموران پلیس در تحقیقات ابتدایی متوجه تناقض گویی مرد صورت زخمی شدند و با شیوه و شگرد های پلیسی ماجرای سرقت و نزاع خونین را در جنوب تهران فهمیدند.

پشت پرده نزاع خونین در جنوب تهران

ماموران انتظامی در بازجویی ها از مرد صورت زخمی متوجه شدند که 2 مرد صاحبان خانه فساد در جنوب تهران هستند و دلیل نزاع خونین چند زن بود و بلافاصله شناسایی متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ماموران پلیس پس از چند ساعت خانه فساد را در جنوب تهران پیداکردند و طی یک عملیات پیچیده 4 نفر شامل 2 زن به نام مریم و سمیه و 2 مرد را بازداشت کردند و چند قبضه سلاح سرد هم نیز کشف شد.

متهمان در بازجویی های پلیسی صراحتا به اقدام کثیف خود اعتراف کردند و دلیل نزاع خونین را مشکلات مالی با یکدگیر بیان کردند.

گفتگو با مرد کتک خورده در جنوب تهران

مرد کتک خورده تهرانی ماجرا را اینطور بیان کرد:«ساعت 5 صبح بود چند نفرجلویم را گرفتند و در جنوب تهران کتکم زدند. پس از سوالات ماموران پلیس من ماجرای دعوای خونین را لو دادم.»

مرد تهرانی ادامه داد :«من و دوستم کار های غیراخلاقی در جنوب تهران انجام می‌دادیم. پس از مدتی با شریکم سر مریم و سمیه به مشکلات مالی خوردیم و با یکدیگر درگیر شدیم و در حال حاضر پشیمان هستم.»

پرونده متهمان پس از اعترافاتشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟