اعدام مرد مطلقه در زندان  / او با داس زن و شوهری را جلوی بچه هایش کشت !

پسر جوان که پدر و نامادری اش را در برابر چشمان برادرهای ناتنی اش به قتل رسانده بود اعدام شد.

به گزارش گروه جنایی رکنا، 27 بهمن ماه سال 89 به پلیس بومهن خبر رسید یک مرد 50 ساله به نام عزت و همسر ش به نام اکرم در خانه شان در یکی از روستاهای بومهن کشته و جنازه شان به آتش کشیده شده است.

برادر شوهر اکرم از سیرجان با پلیس تماس گرفته و ماجرا را اطلاع داده بود. وی گفت: خواهرم زن دوم عزت است و آنها یک پسر 10 ساله و دو پسر دوقلو 6 ساله دارند. دقایقی پیش پسر 10 ساله خواهرم با من تماس گرفت و گفت امین 30 ساله که پسر بزرگ عزت از همسر اولش است به خانه شان رفته و پدرش و نامادری اش را کشته است.

پیدا شدن جسد سوخته زن و مرد در حیاط خانه

پلیس به خانه روستایی رفت و به تحقیق پرداخت و در گودالی در حیات خلوت این خانه با جسد سوخته عزت و اکرم روبه رو شد. پسر 10 ساله این زوج و دو برادر دوقلویش که شاهد ماجرا بودند گفتند امین دست به این جنایت زده است. به این ترتیب امین که از ناحیه پا آسیب دیده و به بیمارستان رفته بود بازداشت شد.

امین در اعترافاتش گفت: 12سال قبل مادرم و پدرم از هم جدا شدند. من و سه خواهرم با مادرمان زندگی می کردیم تا اینکه پدرمان با اکرم ازدواج کرد و صاحب 3 فرزند شد. من هیچ وقت دل خوشی از پدرم نداشتم. دوسال قبل ازدواج کردم اما زندگی ام دوامی نداشت و مجبور شدم 114 سکه به عنوان مهریه به همسرم بپردازم و از او جدا شوم. به خانه پدرم رفته بودم که متوجه بد رفتاری های پدرم با همسرش و فرزندانش شدم. پدرم آنها را مانند کودکی من و خواهرهایم به شدت کتک می زد.

قتل پدر و نامادری در برابر چشمان برادر

به همین خاطر به فکر انتقام افتادم. اسلحه بادی را برای شکار برداشته بودم که تیری به سر پدرم شلیک کردم. همان موقع نامادری ام به هواخواهی از پدرم وارد دعوا شد که با قنداق تفنگ ضربه ای به سر او زدم که بیهوش شد. همان موقع تیری از اسلحه شلیک شد و به پایم برخورد کرد. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با داس به جان پدر و نامادری ام افتادم و آنها را کشتم. برای اینکه جنازه ها مقابل چشم برادرهای ناتنی ام نباشد جنازه ها را در یک گودال به آتش کشیدم.

روز 25 مهر سال 96، پس از 7 سال از زمان جنایت، امین پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه که در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور یک مستشار تشکیل شد نماینده دادستان گفت: رییس قوه قضاییه از طرف 2 فرزند صغیر قربانیان برای امین حکم قصاص خواسته است.

سپس پسر بزرگ زوج قربانی که حالا 17 سال دارد روبه روی قضات ایستاد و گفت: برادر ناتنی ام مقابل چشمان ما پدر و مادرم را کشت. به همین خاطر برای او حکم قصاص می خواهم.

ادعای بیگناهی قاتل پدر و نامادری در دادگاه

وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد سناریوی عجیبی مطرح کرد و گفت: من پدر و نامادری ام را نکشتم. برای شکار به آنجا رفته بودم اما یکباره یک نفر از پشت سر گردنم را گرفت و ضربه ای به سرم زد که بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم پایم تیر خورده و زخمی شده است. چون پولی برای درمان نداشتم چند راس از گوسفندان پدرم و چند کیسه سیمان را که در خانه داشت برداشتم تا بفروشم و پایم را درمان کنم. من نمی دانم چه کسی پدر و نامادری ام را کشته است.

پسران پدر خانواده و برادرهای امین ، حاضر به بخشش شدند اما فرزندان اکرم در خصوص قتل مادرشان درخواصت قصاص کردند.

قضات پس از بررسی پرونده و با توجه به درخواست اولیای دم حکم اعدام را برای پسر جوان صادر کردند و امین برای اعدام در صف انتظار قرار گرفت.

اعدام در زندان رجایی شهر

بنا بر این گزارش، امین صبح روز چهارشنبه در زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و حکم قصاص این جوان پس از 10 سال به اجرا در آمد و این پرونده جنایی مختومه شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟