آزار شیطانی ۳۰۰ دختر دانشجو توسط کیوان - الف در ۱۰ سال / کشف فیلم آزار 46 دختر

به گزارش رکنا، متجاوز سریالی دختران دانشجو که پس از کشاندن طعمه‌هایش به خانه‌اش و خوراندن نوشیدنی مسموم، به آنها تجاوز می‌کرد، به اتهام افساد فی‌الارض محاکمه خواهد شد.

شکایت 30 دختر از تجاوزات کیوان - الف

پرونده کیوان‌.الف هم اکنون در شعبه سوم دادسرای امنیت و اخلاقی‌ تهران زیر نیز بازپرس روح الله رضاپورگتابی، تحت رسیدگی است و تا کنون حدود ۳۰ دختر جوان که وی به آنها تجاوز کرده از او شکایت کرده‌اند.

کشف فیلم تجاوز به 46 دختر از خانه کیوان- الف

این در حالی است که سردار رحیمی، رئیس پلیس تهران دیروزدر جمع نمایندگان مجلس اعلام کرده که متهم به تجاوز به بیش از ۳۰۰ دختر طی ۱۰ سال اعتراف کرده و ‌ماموران پلیس از مخفیگاه او فیلم‌های سیاهی از تجاوز به ۴۶ دختر کشف کرده‌اند.

تجاوز به 300 دختر در 10 سال توسط کیوان- الف

از بین شاکیان متهم که حدود ۳۰ نفر هستند، ۱۰نفر در مواجهه‌ حضوری با متهم او را شناسایی کرده و بقیه شاکیان نیز به صورت تلفنی با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند. شاکیان این پرونده دختران جوانی ‌اهل تهران و برخی از شهرستان‌ها هستند و حتی برخی از آنها از خارج از کشور با دادسرا تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کرده‌اند.

مواجهه 10 دختر آزار دیده با کیوان - الف

قرار است به زودی بازپرس پرونده قرار جلب به دادرسی(کیفرخواست) برای متهم به اتهام افساد فی‌الارض صادر کند و پس از صدور این قرار پرونده وی برای شروع محاکمه به ‌دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد.

تماس دختران از خارج برای شکایت از متجاوز سریالی تهران

به‌رغم اینکه پلیس و بازپرس پرونده به شاکیان اطمینان داده‌‌اند هویت آنها حفظ خواهد شد و هیچ اتهامی علیه خود آنها مطرح نخواهد بود اما هنوز عده زیادی از قربانیان حاضر به شکایت نشده‌اند.

بنابه این گزارش ؛‌راز تجاوزهای کیوان- الف توسط دختران دانشجوی هنر دانشگاه تهران در فضای توئیتر فاش شد که با ورود پلیس تهران کیوان - الف بازداشت شد و تاکنون به 300 تجاوز اعتراف کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 615875 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟