حجم ویدیو: 2.51M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

به گزارش گروه حوادث رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری فیزیکی شدید یک دانش آموز دبیرستانی را با معلمش در یکی از دبیرستان‌های آمریکا به تصویر می‌کشد. در این حادثه که روز دوشنبه در دبیرستانی در شهر " لوییویل" واقع در ایالت کنتاکی رخ داد یکی از معلمان که هویتش اعلام نشده با دانش‌ آموز ۱۶ ساله‌ای با نام " کامرون جنینگز" درگیر شد.

ویدئویی که توسط یکی از دانش آموزان و با تلفن همراه تهیه شده، چگونگی وقوع این درگیری را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که این دانش آموز و معلمش در مقابل هم ایستاده و به صورت لفظی با هم درگیر شده‌اند، دیده می‌شوند. لحظاتی بعد در حالی که دانش آموز اقدام به هل دادن معلمش می‌کند، معلم نیز بلافاصله مقابله به مثل کرده و او را به عقب هل می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این معلم، دانش آموز را به سمت گوشه‌ای از کلاس هل داده و او را نقش بر زمین می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد آنها در ادامه شدیدا با هم درگیر شده و ضربات مشت و لگد را به سمت یکدیگر پرتاب می‌کنند.

این اتفاق در مقابل چشمان وحشت زده همکلاسی‌های "کامرون جنینگز" رخ داد. پس از این درگیری شدید او بازداشت شد. این نوجوان اکنون با اتهام توهین و اهانت به معلم خود روبه‌رو است. همچنین گفته می‌شود با وجود آنکه معلم خاطی از حضور در کلاس منع شده است اما با اتهامی روبه‌رو نیست. هنوز مشخص نیست علت اصلی درگیری این معلم با دانش آموز چه بوده است. تحقیقات مسئولان مدرسه در این باره ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟