حجم ویدیو: 19.45M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پس از گذشت چند هفته از آتش سوزی کلیسای نوتردام، 6 نفر از تیم آتش ‎نشان که در نجات این کلیسا نقش به سزایی داشتند به دلیل تجاوز به یک گردشگر در پاریس دستگیر شدند.

فردی که مورد تجاوز این آتش نشانان قرار گرفته دانشجوی 20 ساله از اسکاندیناوی بوده است. این حادثه به گفته این دختر جوان هفته گذشته رخ داده است.

این خبر زمانی تیتر روزنامه‌های فرانسه شد که تمامی اعضای تیم آتش نشان برای نجات کلیسای نوتردام از تخریب کامل عنوان قهرمان را دریافت کردند.

در پی آتش سوزی در کلیسای نوتردام رئیس جمهور فرانسه 500 نفر از این تیم آتش نشانی را به نشانه قدردانی به کاخ الیزه دعوت کرد و اعلام کرد که به نشانه تشکر از زحمات آنها در حادثه نوتردام مدال طلا به این افراد اعطا می‎کند.

این در حالی است که هنوز مدت کوتاهی از این سخنرانی و مهمانی قدردانی تیم آتش نشانی نگذشته بود که این دختر گردشگر از سوی 6 نفر از اعضای این تیم به دلیل تجاوز  شکایت کرد. به گفته شاکی، این حادثه در ایستگاه آتش نشانی در پاریس رخ داده است.

یکی از منابع در پاریس می‎گوید که اسامی مظنونان اعلام نشده است و محکومان متهم به تجاوز و عدم گزارش جرم هستند. گفته می‌شود متهمان در صحنه جرم مشروبات الکل استفاده کرده‎اند.

مجازات جرم تجاوز در فرانسه15 سال حبس زندان دارد. این در حالی است که پیش بینی می‌شود قاضی دادگاه 20 سال زندان برای آنان در نظر بگیرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟