به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 15:30 دقیقه یکشنبه 15 اردیبهشت ماه امسال 2 دادورز از دادگاه مفتح همراه با زن جوانی پای در کلانتری 153 شهرک ولیعصر گذاشتند و در ادامه برای پس گرفتن جهیزیه زن جوان به خانه وی در منطقه شهرک ولیعصر رفتند.

2 دادورز دادگاه و مامور کلانتری با حضور در خانه زن جوان از همسر وی خواستند تا در را بازکند و در ادامه جهیزیه زن جوان بار خودرو شود که با توجه به اختلاف شدید خانواده پسر جوان و عروس‌شان بین آنها درگیری شدیدی صورت گرفت.

درگیری بین عروس جوان و خانواده شوهرش باعث شد تا یکی از دادورزها که مرد 40 ساله و دچار بیماری دیابت از نوع 2 است با در این صحنه درگیری بیهوش شده و روی زمین بیفتد.

بدین ترتیب با پایان گرفتن این درگیری و بیهوش شدن مرد جوان امدادگران اورژانس در محل حاضر شده و داورز دادگاه به بیمارستان منتقل شد اما در میان راه مرد جوان به کام فرو رفت.

با اعلام سناریو، بازپرس ویژه قتل در صحنه مرگ دادورز دادگاه حضور پیدا کرد و در تحقیقات ابتدایی مرگ مرد جوان را عادی اعلام کرد و دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی منتقل شود تا نظر کارشناسی برای بررسی علت مرگ مشخص شود.

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل در صحنه درگیری دستور بازداشت 2 مرد و 2 زن که در این درگیری حضور داشتند را صادر کرد و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟