روز گذشته مراسم تشییع پیکر 150 شهید والامقام در پایتخت برگزار شد و ده‌ها هزار نفر از مردم تهران به خیابان‌ها آمدند تا حضورشان قاب‌های ماندگاری را به ثبت رساند و بار دیگر نشان دهند که ایرانی‌ها قدردان شهدا و مدافع‌شان هستند.

در این مراسم عکسی توسط یکی از خبرنگاران خبرگزاری فارس در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش‌های جالبی همراه بود، این عکس تصویر مردی را نشان می‌داد که در حال جمع کردن زباله در میان جمعیت به صورت داوطلبانه بود.

تصویر این عکس آنقدر دست به دست شد تا سرانجام به دست اعضای شورای شهر تهران رسید و حجت نظری رئیس کمیته مشارکت‌های شورای شهر تهران با انتشار تصویر این مرد ناشناس در مراسم تشییع شهدای گمنام، از شهروندان خواست که اگر این مرد را می‌شناسند به او اطلاع دهند.

نظری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت، این مرد بزرگ را نمی‌شناسم اما دلم می‌خواهد شهروندان مسئولیت‌پذیری چون او در شهر و کشورمان هر روز بیشتر و بیشتر شوند. از شما می‌خواهم با انتشار تصویر این فرد اگر او را می‌شناسید به من معرفی کنید تا در حد توان از مسئولیت‌پذیریش تشکر و قدردانی کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟