عکس زن زیبا و دختر جذاب اوسمار سرمربی پرسپولیس ! + بیوگرافی و خصوصی ها

اوسمار ویرا مربی برزیلی پرسپولیس کیست؟ بیوگرافی اوسمار ویرا مربی پرسپولیس و همسرش همراه با سوابق و عملکرد مربیگری اوسمار ویرا دستیار جدید یحیی گل محمدی در پرسپولیس تا شروع فوتبال و عکس های اوسمار ویرا مربی فوتبال و همسرش و فرزندان و پیج اینستاگرامش در ادامه مطلب  میخوانید.

بیوگرافی اوسمار ویرا

اوسمار لوس ویرا (Osmar Loss Vieira؛ زادهٔ ۳ ژوئیهٔ ۱۹۷۵) یک مربی فوتبال اهل برزیل است که در حال حاضر به عنوان دستیار مربی برای باشگاه پرسپولیس فعالیت می کند. او در مرداد ماه ۱۴۰۱ به عنوان مربی جدید پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شد و طی قراردادی به این تیم ایرانی پیوست.

اوسمار ویرا

اوسمار ویرا

تغییر و تحولات و بمب نقل و انتقالات ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در باشگاه پرسپولیس به تغییر مربی و دستیار یحیی گل محمدی نیز رسید. با جدایی حمید مطهری مربی سابق پرسپولیس، اوسمار ویرا مربی برزیلی دستیار جدید یحیی گل محمدی خواهد شد و سرخ پوشان با این مربی برزیلی به توافق رسید و بلیط سفر به تهران نیز برای او تهیه شده تا به اردوی پرسپولیس اضافه شود.

این مربی نام آشنا و معروف بزریلی به‌عنوان دستیار گل‌ محمدی جانشین مطهری می‌شود تا فصل جدید برای پرسپولیس با موفقیت ضروع و به اتمام برسد تا بار دیگر کاپ قهرمانی را بر سر بگیرد

ازدواج، همسر و فرزندانش

اوسمار ویرا

وی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر نوجوان است. همسر دامپزشک معروفی در بزریل است.

اوسمار ویرا

کارنامه حرفه‌ای و ورزشی

اوسمار وی را، فوتبال را کودکی و بطور حرفه ای از نوجوانی در آکادمی اینترناسیونال آغاز کرد و در طول فعالیت های فوتبالی خود در تیم های چون اینترناسیونال ، ژوونتود ، فلومیننزه و … توپ زده است.

وی پس از خداحافظی از فوتبال در حال حاضر به عنوان مربی فوتبال فعالیت میکند و در کارنامه ایشان مربیگری و دستیار مربی تیم هایی چون زیر ۲۰ سال کورینتیانس و تیم براگانتینو ، کورینتیانس (دستیار) گوارانی ، ویتوریا ، اینترناسیونال (دستیار) و .. دیده می شود.

اوسمار مربی جدید پرسولیس پیش از پیوستن به این تیم، مربی موقت تیم اینترناسیونال بود. او در رده های سنی زیر ۲۰ سال فوتبال و جوانان تجربه زیادی دارد.

وی مدتی مربی ژوونتود بود و سپس، هدایت تیم جوانان اینترناسیول را بر عهده گرفت و مدتی نیز هدایت آکادمی فلومیننسه را برعهده داشت.

اوسمار ویرا در سال ۲۰۱۹ هدایت دو تیم گوارانی و ویتوریا را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ دوباره به عنوان دستیار به اینترناسیول پیوست تا انتهای فصل ۲۰۲۱ در این تیم ماند.

او در آغاز فصل ۲۰۲۱ هدایت سیانورته در لیگ سطح اول ایالت پارانای برزیل را بر عهده گرفت. در کل بیشترین همکاری انی مربی فوتبال اهل برزیل با تیم ایننرناسیونال بود و حالا در اولین تجریه خود در یک تیم ایرانی باید دید چه عملکردی را نشان خواهد داد.

عملکرد مربیگری

اوسمار لس ویه‌را در سال های اخیر و در سال ۲۰۲۱ در باشگاه اینترناسیوناله در سری آ برزیل دستیار اول و در فصل ۲۰۲۰/۲۱ نیز در اینتر ناسیونال سری آ دستیار بوده و برای دو بازی سرمربی شده.

اوسمار مربی پرسپولیس از سال ۲۰۱۱ و از فوتبال پایه شروع کرده و سپس در باشگاههای بزرگ اینترناسیونال و کورینیتانس برزیل در سری ۱ دستیار بوده و در سری بی هم سابقه سرمربیگری داشته است.

کدخبر: 979569 ویرایش خبر
لینک کپی شد
ترانه محمدی
آیا این خبر مفید بود؟