عکس زننده مه لقا جابری در ملاء عام + آخرین حاشیه سوپر مدل معروف ایرانی! + بیوگرافی

مهلقا جابری / بیوگرافی مهلقا جابری / مهلقا جابری مدل / عکس مهلقا جابری / استایل مهلقا جابری

مهلقا جابری مدل ایرانی که خارج از ایران زندگی و فعالیت دارد در دومین حضورش روی فرش قرمز از اوت فیتی ساده، مفهومی استفاده کرد.  مهلقا جابری با داشتن بیش از ۴.۲ میلیون فالوئر در اینستاگرام، به خاطر مدلینگ لباس‌های طراحان برجسته مثل مارک جیکوبز و فیلیپ پلین و بسیاری دیگر شناخته می‌شود.

مهلقا جابری

این مدل ایرانی در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۲۳ در مراسم قرمز “کلوب صفر” در رویداد سالانه جشنواره فیلم کن در “پاله دو فستیوال” حضور پیدا کرد و برای این مناسبت لباس سحرآمیزی از لبنانی ناجا صعده را انتخاب کرد.

این لباس، روی بدن مدل به صورت بادی‌کات با دامن کوتاه حجیم طراحی شده بود که با جزئیات خاص خود، همه را شگفت‌زده کرد. بخش بالای لباس از یک پارچه درخشان نقره‌ای با یک گودال گردن جریان داشت.

مهلقا جابری

دامن حجیم از چرم‌های نرم طراحی شده و با شکاف بلند قابل توجهی از جلو، قسمت زیبای بدن مدل را نشان می‌داد. این قطعه جسورانه، یکی از بهترین لباس‌های فرش قرمز این رویداد را به خود اختصاص داد.

اما دیشب در دومین حضور روی فرش قرمز، مهلقا جابری برخلاف اوت فیت پرزرق و برق چند روز قبل، سراغ استایل ساده و غمگینی رفت. لباسی به شکل مستطیلی و گردنبندی که به لباس متصل شده است و نقطه قوت لوک این مدل هم محسوب می شود.

مهلقا جابری

کدخبر: 896245 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟