شوخی نسرین مقانلو با رضا رویگری دور از چشم همسر جوان رضا !+ فیلم
حجم ویدیو: 11.04M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

رضا رویگری بازیگر با سابقه و جذاب ایرانی است.رضا رویگری علی الخصوص بعد از بازی در نقش کیان در سریال پر مخاطب "مختارنامه" بسیار بسیار محبوب تر از پیش شد. اما رضا رویگری در چند سال اخیر که حال وخیمی داشت و در بستر بیماری بود از دایره توجهات خارج شد و حتی مدتی کسی خبری از رضا رویگری نمی گرفت و به گفته خودش برای کرایه خانه اش هم مانده بود. بعد از اینکه مریضی سخت گریبان گیر آقا رضا رویگری شد دیگر پیشنهاد کاری نداشت و اوضاع مالی اش هم بسیار ناجور شد تا اینکه مدتی پیش یک خبرنگار به خانه ایشان رفت و خبر رضا رویگری را بر سر زبان ها انداخت.

رضا رویگری

البته تصویری که از او منتشر کرد با حالتی بچگانه و ناراحت کننده و پاهایی خونی بود که بیشتر کاربران را خشمگین کرد تا خبردار! بعد از آن هم عده ی دیگر برای اینکه خو را وارد بازی کنند و عکس هایی با این هنرمند عزیز گرفتند و پخش کردند. اما از این ها که بگذریم ویدیوی از رضا رویگری و نسرین مقانلو در حال دست ب دست شدن است که ظاهرا خانم بازیگر در حال خوش و بش کردن با آقا رضاست. این ویدیو به دلیل نزدیکی بیش از حد مقانلو به رویگری با انقادات تندی همراه شد.

رضا رویگری

در میان بازیگران ظاهرا روابط بسیار نزدیکی وجود دارد که پشت صحنه اتفاق می افتد و مردم از آن خبر ندارند و این تنها نمونه کوچکی بود از دو هنرمند سن دار که به راحتی در نزدیکی هم صحبت می کنند.

نسرین مقانلو هم از آن دسته بازیگرانی است که محرم نامحرم و خیلی موار را قبول ندارد. وی سال ها در آمریکا زندگی کرده و در حال حاضر هم تگزاس حضور دارد.

رضا رویگری

شایانیوز

کدخبر: 752918
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟