مبارزه با استرس به کمک گوش ها + عکس های آموزش

با شناخت نقطه هایی مهم و موثر در چند بخش بدن به راحتی و بسیار سریع تر از حد انتظار می توانید روش کاهش و رفع استرس را در منزل انجام دهید.

به گزارش رکنا ، همه ما در زندگی روزمره دچار استرس می شویم و هر کس به نحوی سعی می کند از استرس نجات پیدا کند یا بهتر است بگوییم کاهش استرس را به بهترین شکل انجام دهد. مطمئنا نمی توانیم راهکارها را همیشه انجام دهیم بهترین راه کار آن است که در لحظه انجام گیرد نکته مهم اینجاست که با اعضای بدن می توانید حرکت های مختلفی انجام دهید که فشار را کنترل کنید.

فشارهایی در بدن که استرس را کاهش و رفع می کنند

فشار پشت سر برای رفع استرس

فشار پشت سر برای رفع استرس

سر پر از فشار است که به طور مستقیم و موثر می شود سطح استرس آن را کاهش داد. برای انجام این کار در محیط کار می توانید روی صندلی بنشینید و تکیه دهید و با دو انگشت پشت گردن که متصل به سر است را 20 ثانیه ماساژ دهید بیشتر استرس در طول روز در شانه ها و گردن جمع می شود و ماساژ این ناحیه ها استرس را درمان می کند.

گوشها را فشار دهید تا استرس شما کاهش یابد

گوشها را فشار دهید تا استرس شما کاهش یابد

بسیاری از کارشناسان ادعا می کنند گوش بهترین نقطه درمان استرس است و برای همین در عکس العمل شناسی برای کاهش تورم و درد بدن استفاده می شود به همین منظور توصیه می شود این ناحیه را با پنبه وحتی خودکار ماساژ و در طول آن نفس های عمیق اهسته ای بکشید.

فشار نقطه ای در سینه برای رفع و کاهش استرس

فشار نقطه ای در سینه برای رفع و کاهش استرس

استرس باعث می شود فراموش کنیم نفس بکشیم این نکته کمک می کند استرسی که در سینه جمع شده را با نفس عادی کاهش دهیم هنگام تنفس با 3 انگشت روی سینه بمالید اگر تجربه استرس های مزمن را دارید این کارا وسط دو ابرو انجام دهید تا اعصابتان آرام شود.

به وسیله شکم هم می توانید استرس را کاهش دهید

به وسیله شکم هم می توانید استرس را کاهش دهید

بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند از این ناحیه استفاده کنند چون حرکاتی را ایجاد می کند که سینه را آزاد و تنفس را بهبود می بخشد بیمارانی که این کار را انجام می دهند و تنفس عمیق می کشند حال خوبی دارند و به سرعت از استرس و تنش های روانی رها می شوند.

ساعد را هم می توانید برای کاهش استرس فشار دهید

ساعد را هم می توانید برای کاهش استرس فشار دهید

استرس عصبانیت انرژی معکوسی در بدن ایجاد می کند با این کار به شما کمک می کنیم که انرژی را از راه درست تامین و استرس تان کاهش یابد ، دقت کنید که با ماساژ درست این نقطه تنش را سریعا رفع خواهید کرد.

کاهش استرس به وسیله کف دست

کاهش استرس به وسیله کف دست

زمانی که استرس را تشیخص دادید با فشار کف دست استرس را کاهش دهید به همین سادگی.

فشار ساقه پا با انگشت برای کاهش استرس

فشار ساقه پا با انگشت برای کاهش استرس

اگر در بخش بالایی بدن احساس استرس دارید ماساژ این ناحیه عالی است این ناحیه برای افرادی که خیلی استرس دارند بخصوص خانم ها دقیق است.

با فشار در ناحیه پا استرس های ذهن را آزاد کنید که یکی از بهترین درمان های پانکراس است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

فشار در ناحیه پا

آیا این خبر مفید بود؟