خواص جالب سنگ عقیق

خواص سنگ عقیق بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند.

به گزارش رکنا ، در ادامه این مطلب ما برای شما مهمترین خواص سنگ عقیق را بیان کرده ایم:

سنگ عقیق هنگامی که شما دستپاچه و سر درگم هستید شما را به حالت عادی بر می گرداند.

سنگ عقیق از یک اتصال عمیق به زمین و طبیعت پشتیبانی می کند.

سنگ عقیق به شما کمک می کند که خودتان را همان گونه که هستید بپذیرید.

افزایش اعتماد به نفس با سنگ عقیق

سنگ عقیق یک سنگ مغذی ، قوی و دارای ضخامت کمی است و به شما کمک می کند که به زمین متصل شوید. سنگ های عقیق یک نوع از سنگ های زمینی محسوب می شوند .اگر شما احساس جدایی ، گسستگی و آشفتگی می کنید و همچنین نیاز به حمایت دارید کار کردن با آنها بسیار مناسب و لذت بخش خواهد بود. سنگ های عقیق سنگِ زمینی محسوب می شود که اعتبار ، ثبات ، اعتماد به نفس ، شجاعت و شکیبایی را در شما تقویت می کند.

با مقایسه دیگر سنگ های قیمتی در معادن غنی ، خواص عقیق یک فرکانس پایین و ملایم تری از خود انعکاس می دهد که باعث شده این سنگ یک تکه جواهر ایده آل برای کسانی که می خواهند مرکزیت خود را بدست آورند به حساب آید.

کاهش استرس با سنگ عقیق

خواص تسکین دهنده و کاهش دهنده استرس سنگ عقیق، به شما کمک می کند تا با همسازی ذهنتان ، بدنتان و روحتان به انرژی زمین منتقل شوید. هنگامی که شما احساس نامتعادلی می کنید خواص درمانی عقیق دارای ارتعاشات نرمی است که می تواند شما را دوباره حالت اولیه برگرداند.

این عقیق قهوه ای پر رنگ و درخشان ، تلالویی از رنگ های قرمز ، نارنجی و سبز که یادآور شعله های آتش است را نشان می دهد. این سنگ از اولین ، دومین و سومین چاکرا بدن حمایت کرده و سر زندگی ، اشتیاق و عمل را افزایش می دهد. سنگ عقیق آتشی از قوه ابتکار ، تفکر خوش بینانه ، تعهدات احساساتی و تلاش های شما حمایت و پشتیبانی می کند.

اگر شما یک زندگی ماندگاری می خواهید از سنگ عقیق آتشی استفاده کنیدآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟