یک متخصص فک و صورت گفت: استرس در ایجاد آرتروز موثر است از این رو توصیه می‌شود افراد استرس و فشار عصبی را از ذهن خود دور کنند.

محسن عباسی متخصص فک و صورت و دبیر اجرایی هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت اظهار کرد: در حال حاضر شروع به تولید‌ ایمپلنت کردیم، استفاده از تجهیزات به روز و مدرن برای ما بسیار مهم است؛ بیشترین واردات ایمپلنت از کشور کره بوده اما به دلیل مشکلاتی که به دلیل تحریم به وجود آمده، این کار با اختلالاتی رو به رو شده است.

عباسی بیان کرد: پس از ٢۵ سال مشخص می‌شود که آیا ایمپلنت کارکردی بالا دارد یا خیر، باید از تجربیات دیگر کشور‌ها استفاده کرد و بتوانیم با استفاده از تکنولوژی و تفکرات سایر کشو‌ها ایمپلنتی خوب تولید کنیم.

این متخصص فک و صورت ادامه داد: کنگره فک و صورت که امسال در چهار روز برگزار می‌شود تمام متخصصان مربوط به این رشته شرکت خواهند کرد؛ همزمان با هفدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک وصورت، نهمین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس و هفتمین سمپوزیوم پژوهشی محققین جوان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این کنگره عرضه محصولات فک و صورت داریم که بزرگترین نمایشگاه در کشور خواهد بود؛ از سه کشور آمریکا، ایتالیا و بلژیک در این کنگره سخنرانی خواهند کرد که امیدوارم با برگزاری این چنین کنگره‌ها بتوان به کمک مردم بیاییم و بتوانیم با اشتراک گذاری اطلاعات در این حوزه به کشور‌های دیگر برسیم.

این متخصص فک و صورت گفت: استرس در ایجاد آرتروز موثر است؛ از این رو توصیه می‌شود استرس و فشار عصبی را از روی ذهن خود بردارید چرا که این امر باعث می‌شود هنگام خواب به استخوان فک فشار وارد آید و مشکلات جدی رخ دهد.

عباسی یادآوری کرد: مشکلی که ما در حوزه برپایی کنگره داریم مربوط به مکان محدودی است که داریم چرا که تعداد تقاضا برای شرکت این کنگره بالاست، اما ما تنها حدود ١٢٠٠ نفر جا داریم که مشکلاتی را برای ما به وجود آورده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟