1. خوردن لوبیای مانگ:

لوبیا مانگ یک سم زدا است که با پروتئین، فیبر، آنتی اکسیدان ها، و مواد مغذی پر شده اند و قرن ها در جهان شرق محبوب بوده اند."آنها هنگامی که مانند نخود یا نخود فرنگی خورده می شوند خوشمزه هستند و یک عنصر مخصوص ماسک صورت خاص را می سازند." "آنها برای خنثی کردن و حتی درمان مناطق آکنه مثل منطقه T (پیشانی، بینی، چانه) بسیار مناسب هستند."

2. امتحان کردن طب سوزنی :

با توجه به طب چینی، طب سوزنی راه دیگری برای کمک به کاهش آکنه است. "طب سوزنی کمک می کند تا گرما و سموم از بدن پاک شود.همچنین می تواند به تنظیم هورمون هایی که برترشحات پوست اثر می گذارد، و نیز کاهش التهاب و باکتری ها کمک کند.

3. استفاده از جین یین هوآ یا گل های گیاهخوار:

گل های گیاهخوار، همچنین به عنوان جین یین هوآ شناخته می شوند، معمولا در طب چینی برای درمان آکنه استفاده می شوند. طبق طب سنتی چینی، به کاهش گرما و از بین بردن سموم کمک می کند، دارای خواص آنتی بیوتیک و ضد التهابی است و توانایی آن در درمان بسیاری از مشکلات پوست شناخته شده است.

4. خوردن مروارید خرد شده:

گیاه چینی Zhen Zhu - یا مروارید خرد شده - برای قرن ها بعنوان بخشی از یک فرمول پیچیده تر برای درمان آکنه استفاده شده است. مروارید خرد شده می تواند به خروج سموم از خون، کاهش خارش، از بین بردن بثورات، کندو، و ریزش های پررنگ کمک کند.

5. بادکش صورت:

از مکش و حجامت قرن ها برای بهبود سلامت بدن و صورت استفاده می شده است، اما همچنین می تواند بر روی پوست استفاده شود."با استفاده از تکنیک مکش / خلاء، می توانیم کنترل حرکت جریان خون را به دست بگیریم." "در اغلب موارد، پوست خاکستری و چروکیده ناشی از فقدان گردش خون و تحریک و تجمع سموم در زیر پوست است.هنگامی که ما جریان بیشتری تولید می کنیم، می توانیم مواد مغذی را به سطح پوست هدایت کنیم، انرژی مجدد و طراوت را با تخلیه سموم به پوست تزریق میکنیم. "

6. ریشه شیرین بیان:

ریشه شیرین بیان، همچنین به عنوان گان کائو شناخته می شود، گزینه خوبی برای پاک کردن سموم گرم است.می توان آن را به عنوان چای مصرف کرد یا می توان به صورت موضعی استفاده کرد تا به کاهش تولید سبوم و تورم در مناطق چرب کمک کند.

7. نوشیدن آب و عسل:

"12 اونس آب را با یک قاشق غذاخوری عسل هر روز صبح بخورید تا به سم زدایی کبد کمک کنید." شما همچنین می توانید عسل را بر روی صورت استفاده کنید، زیرا ضد التهاب و ضد باکتری است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟