کسب در آمد دختر جوان از خواب آنلاین + فیلم
حجم ویدیو: 1.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

به گزارش رکنا، «وانگ ییمینگ»، پنج ساعت خواب خود را برای طرفدارانش پخش کرد. ییمینگ از ساعت ۵ بعدازظهر به خواب رفت و ساعت ۱۰ شب از خواب برخواست. هزاران نفر از دنبال کنندگان این استریمر پخش زنده خواب او را دنبال کردند، به طوری که تعداد بینندگان به ۱۱۲۰۰ نفر رسید.

ییمینگ، عضو سابق یک گروه موسیقی پاپ چینی_ مالزیایی با نام AMOI-AMOI اواخر سال گذشته پس از انحلال این گروه موسیقی به Twitch پیوسته بود. او به سرعت به یکی از محبوب‌ترین استریمر‌های Twitch در تایوان تبدیل شد.

کسب ۳ هزار دلار فقط با پنج ساعت خوابیدن!

این دختر جوان که معمولا با طرفدارانش بازی‌های ویدئویی انجام می‌دهد و گپ می‌زند تصمیم گرفت ایده جدید را امتحان کند. او ساعت ۵ بعدازظهر وارد حساب کاربری خود در Twitch وارد شد، اما به جای انجام بازی به خواب رفت و ساعت ۱۰ شب از خواب برخواست.

ویدئوی منتشر شده ییمینگ را در حالی که چشم بندخواب روی چشمان خود قرار داده و به خواب رفته دیده می‌شود. البته این اقدام این استریمر تایوانی با واکنش‌های متفاوت همراه بود. در حالی که برخی از طرفداران ییمینگ این ایده او را دوست داشتند، اما برخی به خاطر انتخاب این ایده با محتوای کیفیت پایین او را مورد انتقاد قرار دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟