به گزارش رکنا ، سرهنگ "افشین منافی" از کشف یک دستگاه بی سیم و چراغ ال ای دی و دستگیری 2 مامور قلابی خبر داد و توضیح داد: روز گذشته ماموران واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق هنگام گشت زنی در محدوده خیابان مولوی متوجه رفتارهای مشکوک راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری سمند می شوند و مدتی این خودرو را تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده گشت انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه سرنشین خودرو یک دستگاه بی سیم در دست داشت و سعی می کرد سایر افراد متوجه بی سیم وی بشوند، عنوان کرد: با مشاهده یک دستگاه بی سیم در دست سرنشین خودرو ظن پلیس نسبت به آنها افزایش یافت.

منافی افزود: ماموران گشت انتظامی برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را اعلام می کنند و سپس در یک عملیات پلیسی موفق می شوند خودروی متهمان را توقیف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهمان یک دستگاه بی سیم، یک عدد چراغ گردان پلیسی، و مقداری کارت عابر بانک به نام افراد مختلف و مقداری وجه نقد کشف شد.

وی ابراز داشت: متهمان در همان بازجوئی اولیه به جرم خود مبنی بر زورگیری از افراد تحت پوشش پلیس اعتراف کردند و هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی در اختیار عوامل پلیس پیشگیری قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟