به گزارش گروه ترجمه رکنا، الهام ستاکی مجری سابق شبکه صدای آمریکا توسط مهدی فلاحتی مجری سابق شبکه voa مورد تجاوز قرار گرفت.

الهام ستاکی در ارتباط با این تجاوز گفت که 5 سال پیش قربانی هوس های مهدی فلاحتی شد و این اتفاق موجب شد تا از دنیای مجری گری اخراج شود اما همچنان مهدی فلاحتی که مقصر این اتفاق بوده است به کارش ادامه دهد و مجری voa بماند.

الهام ستاکی مجری زن ایرانی بود که در شبکه VOA صدای آمریکا مدتی مجری گری کرد و سپس اخراج شد. او ادعا می کند که توسط مهدی فلاحتی که یکی دیگر از مجریان این شبکه است مورد تجاوز قرار گرفته است.

الهام ستاکی قربانی تعرض و تجاوز، پس از شکایت، اخراج شد!

به گفته الهام ستاکی، با اعمال فشار مدیران صدای آمریکا (که به گفته ستاکی فضایی به شدت امنیتی در آن جاری است) پرونده شکایت او به جایی نرسید و به همراه دو مجری دیگر (از جمله جمشید چالنگی) که به نفع او شهادت داده بودند، از شبکه اخراج شدند.

فلاحتی که اکنون پرونده‌هایی مربوط به چندسال پیش را مرور می‌کند، بد نیست درباره پرونده آن سال‌های خودش نیز توضیحاتی به مخاطبان برنامه اش بدهد که با آن خانم مجری چه کرد و چگونه با اعمال نفوذ مقامات بالاتر، پرونده مسکوت ماند و همه شاکیان و شاهدان اخراج شدند؛ به جز مهدی فلاحتی! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟