عامل تیراندازی در یکی از روستاهای شهرری دستگیر شد

سرهنگ محمدقاسم طرهانی شامگاه سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد درگیری و تیراندازی در یکی از روستاهای شهرری و ایجاد رعب و وحشت و متواری شدن عامل این تیراندازی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با انجام کار دقیق پلیسی و تحقیقات میدانی مشخص شدکه شخصی به علت اختلافات قبلی با سلاح ساچمه زن به سمت گروهی اقدام به تیراندازی کرده که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت عمومی، موجب جراحت شدید یکی از افراد شده و سپس به سرعت از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: در این راستا با تحقیقات گسترده و اقدامات صورت گرفته توسط ماموران انتظامی در نهایت عامل این تیراندازی در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش در یکی از محلات شهرری دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن یک قبضه سلاح ساچمه زن به همراه فشنگ و سه تیغه سلاح سرد مورد استفاده در درگیری کشف و ضبط شد.

سرهنگ طرهانی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی افزود: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

کدخبر: 1017072 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟